Mamy dla was Nowe Rzeczy! Kękę x Kartky- który będzie promował swoją nową płytę    Fuego Infinito+ Shadowplay! Koncert ściśle limitowany!

Data: 13.12.2015

MIEJSCE : 2b3Katowice ul. Gliwicka 9a (w bramie)

Start:18.00!

Bilety do nabycia już  od przyszłego tygodnia w klubie jak i sklepach partnerskich, więcej informacji w poniedziałek. CENA 30/35

 

Po rewelacyjnie przyjętym „Shadowplay”, pochodzący z Bytomia Kartky nie zamierza ochłonąć i rozgrzeje Was do czerwoności nową płytą. „Fuego Infinito”, bo taki tytuł będzie nosił ten album, to ognista liryczna podróż przez zakamarki ludzkich umysłów i muzyczna hybryda, która rozpali najbardziej zlodowaciałe serca.

https://www.youtube.com/watch?v=Upgjfwg6D1s

https://www.youtube.com/watch?v=1znIKkMcWbk

KęKę – reprezentant Radomia narobił szumu albumem „Takie Rzeczy”, który ukazał się  w 2013 roku, nakładem PROSTO Label. W świecie pełnym nijakich i skrojonych pod medialny szablon rapowych debiutantów mocno wyróżniał się i przykuwał uwagę. Po sukcesie pierwszej płyty, która uzyskała status złotej  i ponad dwunastu miesiącach w trasie, wrócił  z kolejnym albumem, który już po miesiącu okrył się złotem a obecnie zbliża się do platyny. „Nowe Rzeczy“ to opowieść o wychodzeniu z nałogu i uczeniu się na nowo, jak ogarnąć codzienność. KęKę nie poucza, choć mówi o sprawach ważnych swoim niezmiennie szorstkim, dosadnym i nieubarwionym frazesami językiem. Na płycie nie brakuje jednak lżejszych tematów.

 

Za muzykę odpowiedzialni są: Uraz, Lanek, SherlOck, DonDe, Matheo, MilionBeats, Pawbeats, Johnny Beats.

 

http://prosto.pl/shop/product/nowe-rzeczy/CD/

Komentarze

Komentarz