Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Klub Imperium z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert KęKę, promujący album „Trzecie Rzeczy”, który odbędzie się 08.12.2017 w Bolesławcu.

 

Imprezę rozkręcają Dj Złoty i Dj Juby

Bilety w cenie 20zł do nabycia w kasie klubu w każdy piątek i sobotę od godz.21.

Bilety w dniu koncertu w cenie 20zł dostępne będą w ciągłej sprzedaży od godz.21 w kasie klubu.

Miejsce: Klub Imperium ul. Gdańska 29, Bolesławiec, Jelenia Góra,

Start: 21:00

Wydarzenie na FB: https://web.facebook.com/events/128039434567550/

 

KęKę – reprezentant Radomia narobił szumu albumem „Takie Rzeczy”, który ukazał się  w 2013 roku, nakładem PROSTO Label. W świecie pełnym nijakich i skrojonych pod medialny szablon rapowych debiutantów mocno wyróżniał się i przykuwał uwagę.

„Trzecie Rzeczy” to kolejny solowy album radomskiego rapera KęKę. Po ogromnym sukcesie dwóch pierwszych wydawnictw (Platynowa Płyta za „Takie Rzeczy”, Podwójna Platynowa Płyta za „Nowe Rzeczy”, KęKę powrócił by domknąć cykl. Jest to ostatni album z serii „Rzeczy”, Podobnie jak na dwóch poprzednich płytach , KęKę nie zaprosił do współpracy żadnych wykonawców poza producentami muzycznymi, dzięki czemu „Trzecie Rzeczy” zyskują bardzo osobisty wymiar.

Jest to niewątpliwie najbardziej dojrzały i przemyślany krążek w dorobku radomskiego rapera. KęKę po raz kolejny mówi o sobie, a tak naprawdę trochę o nas wszystkich. Wyjątkowo osobisty, momentami autoterapeutyczny charakter utworów Piotrka,  idzie w parze z ich ogromną popularnością wśród słuchaczy, czego dowodem jest świetne przyjęcie dwóch pierwszych singli promujących wydawnictwo Presja (4mln/ miesiąc wyświetleń w YT)  Smutek (4mln/ miesiąc wyświetleń w YT).

Za różnorodność warstwy muzycznej odpowiadają ;Uraz, PLN.Beatz, DonDe, Matek, Sergiusz, Kubi Producent, Świerzba, Deemz

Liczba miejsc ograniczona dlatego zapraszamy do wcześniejszego zakupu lub rezerwacji biletów.

Widzimy się na miejscu!

Więcej informacji:

www.bashesh.com
https://www.facebook.com/bashesh
https://www.facebook.com/RadomKeKe

https://web.facebook.com/discoimperium/

Komentarze

Komentarz