W piątek 9 lutego, szykujemy coś bardzo specjalnego dla wszystkich wielbicieli hip-hop-owych brzmień. Tej nocy na scenie Klubu Energy 2000 Katowice, pojawi się prawdziwa legenda tego gatunku i jeden z najpopularniejszych polskich raperów, członek kultowej formacji FIRMA i założyciel GANJA MAFIA – jedyny i niepowtarzalny KALI!!!

Wiek: +16 lat

Start: 21:00

Wstęp: 10zł panie 15zł panowie

 

Miejsce: Energy 2000 Katowice, Plebiscytowa 3, 40-035 Katowice

 

Tego wydarzenia po prostu nie możecie przegapić.

 

Wydarzenie FB: https://web.facebook.com/events/380635572379043/

Zagrają dla Was nasi rezydenci:
New Main Stage: Aras, DeePush, Toudi
New Dance Stage: Mefiu, Kubeck
New VIP R’n’B Stage: Triks

 

Marcin Gutkowski, bo tak naprawdę nazywa się ten pochodzący z Krakowa artysta, znany jest przede wszystkim z występów w zespole hip-hop-owym Firma, którego był członkiem w latach 2000-2010. W 2009 roku stworzył kolektyw, znany jako Ganja Mafia. Natomiast od 2011 roku prowadzi solową działalność artystyczną. Gościł ponadto na płytach takich wykonawców jak: Bosski Roman, DJ 600V, Hemp Gru, Paluch, Popek, Slums Attack oraz WWO, a znany jest z utworów: „Braci Się Nie Traci”, „Tam Gdzie Pójdziesz Ty”, „Tu Gdzie Żyjemy”, „Zwierciadło”, „Krime Story Prolog” i wiele, wiele więcej. Występy Kaliego to pełne charyzmy muzyczne show przepełnione skondensowaną hip-hopową energią. Oczywiście oprócz występu gwiazdy, czeka na Was także moc innych atrakcji i niespodzianek: pokaz pirotechniki scenicznej, wystrzały konfetti, wyrzutnie ognia i co2, multilaser-show oraz inwazja firmowych gadżetów: koszulek, specjalnych opasek i nowych Energy Mixów.

 

PROMOCJA / URODZINY/KAWALERSKIE/PANIEŃSKIE – NIEAKTYWNE.

Rezerwacja loży: ON-LINE: Dla zarejestrowanych i po zalogowaniu na stronie www (https://katowice.energy2000.pl), w zakładce: KLUB/REZERWACJE lub TELEFONICZNIE pod nr. +48 609 539 619 od pon. do pt. w godz. 8-16.

W całym klubie dostępne darmowe WI-FI.

Serdecznie zapraszamy!

 

Komentarze

Komentarz