Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz IOWA Music Bar zapraszają na koncert: Kaliego,  promujący jego nowy album „KRIME STORY”

Data: 21.04.2017 / pt.

 

Miejsce: IOWA Music Bar ul. Broniewskiego 3, Iława

Bilety:
1 pula – 30 zł (ilośc ograniczona)
2 pula – 35 zł (ilość ograniczona)
3 pula – 40 zł
Przedsprzedaż stacjonarna: Iowa Music Bar oraz sklep Rondo

On line – biletomat.pl – https://www.biletomat.pl/koncerty/kali-ilawa-4997/
After Party: Wujas
Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1844977639093829/

Krime Story – album koncepcyjny polskiego rapera Kaliego, którego premiera odbyła się 22 kwietnia 2016 roku. Projekt płyty został oparty na książce pod tym samym tytułem, która ukazała się w grudniu 2015. Autor bestselerowych płyt „50/50”, „Gdy Zgaśnie Słońce” czy „Sentymentalnie” debiutuje w roli…prozaika! Zawiła kryminalna intryga, ciężki klimat brudnych ulic „śląskiego miasta grzechu” z tłem wnikliwego socjologiczno-obyczajowego raportu ze środowiska egzystencji młodych ludzi w Polsce. Jak cienka granica dzieli dobro od zła? Kiedy człowiek zmienia się w bestię? Czy w dzisiejszych czasach istnieje jeszcze bezwarunkowa miłość?

Marcin Gutkowski aka Kali urodzony 22 pazdziernika 1981 w Krakowie.
Pierwsza przygoda z muzyką zaczęła sie w 1998 r kiedy to Kali spotkał na swojej drodze Klicza z krakowskiego hip-hopowego składu Intoksynator. Znajomośc z Intoksynatorami wytworzyła w Kalim chęć wyrażenia oraz podzielenia sie poprzez rap swoimi odczuciami co spowodowalo zapisanie pierwszej 16 wersowej zwrotki do kawałka pt ” Co Ty Na To ” . Efektem współpracy było zaproszenie Kaliego aby dostąpił do ekipy INS . Razem z Bastkiem i Kliczem , po raz pierwszy staje na scenie z mikrofonem w dłoni , powstają pierwsze utwory , wtedy wszystko sie zaczyna..
Współpraca z Intoksynatorami nie trwała długo aczkolwiek Kali wynosi z niej cenne doświadczenia . Mniej wiecej w tym samym czasie spotyka Tadka działającego w DMF ( Dwóch Małoletnich Fachowców twórce pierwszego nielegalu krakowskiego ) . Wydarzenia , ktore rozegrały się pośród zabytkowych kamienic Krakowa ukształtowały w Kalim jeszcze większą chęć ekspresji oraz niepochamowaną potrzebę opisywania swoich przeżyć.

Więcej informacji:
https://www.facebook.com/bashesh
https://www.facebook.com/KaliGanjaMafia
www.bashesh.com

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
IOWA MUSIC BAR
http://iowamusicbar.pl/
Broniewskiego 3
14-200 IŁAWA

2017-04-21-kali-ilawa

Komentarze

Komentarz