2013.09.21 bydgoszczGanja Mafia, Biuro Ochrony Rapu i Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert Kali x Paluch promujący ich wspólny album „Milion Dróg Do Śmierci”, który odbędzie się 21 września w bydgoskim klubie Estrada.

Support:
Osobiesam/Qsh
Aurelia Górna
Wizja Lokalna
Sativa Skład

Bilety:

w przedsprzedaży 25zł (hip-hop.pl, klub) / w dniu koncertu 30zł

 

Miejsce:

Estrada Stagebar

ul. Dworcowa 51, 85-009 Bydgoszcz

 

Start: godz. 20:00

 

Wydarzenie na FB:  www.facebook.com/events/508377139235472/
Widzimy się na miejscu!
“Milion Dróg Do Śmierci” to kwintesencja stylu obu artystów, którzy mimo różnych form wyrazu stworzyli spójny, dojrzały album. Obaj wykonawcy stanęli na wyżynach swoich umiejętności lirycznych by zobrazować werbalnie rozmyślania na tematy egzystencji, często wykraczające poza ramy ziemskiego świata.

Brzmienie albumu to kompromis pomiędzy elektroniką a klasyką, usłyszeć można  na nim charakterystyczną moc wokalu Palucha oraz raggamuffinowe wokalizy Kaliego.

Lirycznie artyści postawili przede wszystkim na przekaz skoncentrowany wokół zagadnień życia i śmierci, nie brakuje jednak lżejszej tematyki, która czyni “Milion Dróg Do Śmierci” albumem uniwersalnym i ponadczasowym.

Premiera albumu miała miejsce 8 czerwca 2013. Na krążku gościnnie udzielili się tacy producenci jak Donatan, SoDrumatic , Sherlock i RX oraz tacy mc jak Kacper (GM/HTA) i Onek87 (B.O.R), a zza decków swoje scratche posłali Dj Feel-X i Dj Story.

 

Więcej informacji:
https://www.facebook.com/KaliGanjaMafia
https://www.facebook.com/PaluchOfficial
https://www.facebook.com/Kali.Paluch
www.bashesh.com

https://www.facebook.com/bashesh

Komentarze

Komentarz