Zeus_promo12 października w Ostródzie odbędzie się koncert charytatywny dla Konrada Rudnickego, który obecnie leży w śpiączce po poważnym wypadku. W koncercie wezmą udział m.in. Zeus, VNM, CIRA, Vixen, Joteste, Czeski i BCZ. Odbędą się także hip-hopowe warsztaty

Pomysłodawcamiwydarzenia są ostródzki raper Damian `oSb` Łusiakoraz organizator i muzyk Mariusz `ToMZeT` Kuś. – To bardzo spontaniczny pomysł, ale wynikający z potrzeby serca i faktu, że właśnie teraz nie możemy tracić czasu, trzeba działać – mówi Mariusz Kuś. – Chcemy pomóc Konradowi, który jest w śpiączce. Już wiemy, że dołączą się do nas tacy artyści, jak Zeus, VNM, Cira,Vixen, Joteste, Czeski i BCZ. Rozmawiamy także z kolejnymi. Przy okazji koncertów, organizujemy warsztaty hip-hopowe, m.in. z DJ-ingu, które zostaną poprowadzone przez Zeusa oraz DJ Szudiego. Wszystkich chętnych do wzięcia w nich udziału zapraszam do kontaktu na mail: koncerty@bigfatdaddy.pl. Wciąż jesteśmy także otwarci na muzyków chętnych wspomóc naszą akcję! Dziękuję za wsparcie wszystkim osobom, które będą 12 października z nami: raperom, wolontariuszom oraz starostwu. Dołączajcie do nas, czas ucieka, nie ma co zwlekać! – zachęca Kuś.

Na zgłoszenia na warsztaty organizatorzy czekają do końca września. Wkrótce także pojawią się informacje o kolejnych artystach, którzy zagrają w ramach wydarzenia oraz nowych prowadzących warsztaty.

Więcej:

www.facebook.com/events/773066396098632/

Komentarze

Komentarz