IMG_0095

Zadania organizacyjnego podjął się klub  studencki „Autsajder”. Klimatyczny lokal o interesującym wystroju i średniej powierzchni.  Wewnątrz klubu niewielka scena o zaokrąglonym kształcie, bar, szatnia.

Tym razem koncert Buczera nie przyciągnął na miejsce tłumów. Z organizacyjnego punktu widzenia niewielka frekwencja na pewno jest minusem, jednak dzięki obecności tylko garstki oddanych i świadomych słuchaczy atmosfera była niesamowita. 

Strefa Północ Polska jako jedyny skład wspierający gwiazdę wieczoru stanął przed trudnym zadaniem. Subkowska ekipa zagrała kilka swoich sztandarowych kawałków m.in. „Braggizm”, „Się robi”, „Popierdolony” oraz kawałki z solowych projektów takie jak „Młody Lis”, „Szkocka selekta”. Skład został bardzo dobrze odebrany przez gdańską publiczność.

Buczer razem z Dj-em Selim pojawił się w klubie około godz. 21:00. Na scenę wszedł od razu po Strefie Północ Polska. Toruński Raper zagrał utwory z różnych albumów – z solowych projektów, z dorobku PTP oraz z kompilacji z innymi artystami. Tego wieczoru słuchacze w „Autsajderze” mogli usłyszeć np. „Zapytaj mnie” (ten numer został na prośbę publiczności wykonany jeszcze raz na koniec koncertu), „AK-47”, „Lubię to”, „Bujaj się na dwa”, „Ulice tego słuchają”.  Kontakt z zebranymi pod sceną zarówno przed jak i podczas występu był bardzo dobry – Buczer okazał się postacią niezwykle pozytywną i otwartą o ciekawym światopoglądzie. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, ze artysta zagrał cały koncert bez hypemana, a wybrany przez niego repertuar był bardzo trudny technicznie do wykonania na żywo.  Trzeba nadmienić również, że DJ Seli grał razem z ekipą Strefy.

Pomimo niewielkiej liczby fanów piątkowy event można zaliczyć do bardzo udanych. Dobry występ Strefy oraz Buczera, niezwykle energiczna publiczność i świetna atmosfera to główne plusy koncertu . Wydarzenie w „Autsajderze” dowiodło, że nawet garstka ludzi może stworzyć niesamowity klimat.

Więcej na:

Buczer  https://www.facebook.com/buczer?fref=ts

SPP

https://www.facebook.com/Lisistyl?fref=ts

Więcej o imprezach :

Klub Medyk  https://www.facebook.com/KlubMedyk

Klub Autsajder  https://www.facebook.com/pages/Klub-Autsajder/330001657136

 

 

Komentarze

Komentarz