2013.04.27 RPK Rzeszów

Agencja Muzyczno-Eventowa BASHESH gorąco zaprasza na koncert artystów Ciemnej Strefy: Bonusa, Dudka, Małacha, Rufuza, Miejskiego Sortu oraz dj Grubaza, który odbędzie się 27 kwietnia w klubie Pod Palmą, w Rzeszowie w ramach WPJ Hip-hop Night #1.

 

Zagrają:

Bonus RPK

Dudek RPK

Dj Grubaz

Małach

Rufuz

Miejski Sort

 

Oraz:

Boruta

MDM

Detox / Dj 5L

 

After party: Dj 5L

 

Miejsce: Klub Pod Palmą, ul. Cicha 4a, Rzeszów

 

Kiedy: Sobota, 27.04.2013, godz. 20:00

 

Bilety:

Przedsprzedaż 25zł //w dniu koncertu 35zł
Bilety dostępne w:
Dibo (Kopernika 4)
Selestshop (Millenium Hall, al. Kopisto 1)
Klub Pod Palmą (ul. Cicha 4a, w trakcie imprez)
oraz przez kontakt osobisty przez funpage Grupy WPJ

 

Więcej informacji na temat imprez: www.bashesh.com

Nie może Was tam zabraknąć! 🙂

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/244260229053799/BONUS RPK wychował się na dwóch Warszawskich dzielnicach – Woli (os.Koło) i Bielanach (os.Piaski), działalność raperską rozpoczynał w nieistniejących już grupach UNIKAT i Rapokalipsa (w latach 04/05), na początku 2006 wspólnie z Wojtanem założył zespół RPK do którego później dołączyli Dudek i Kokot. W tym samym roku ukazał się pierwszy nielegal grupy pt.: “Z życia wzięte” a w 2008 kolejny pt.: “Samo Życie”. W kwietniu 2009 ukazała się pierwsza solowa produkcja BGU pt.: “Wkurwiony Dzieciak”.

DDK RPK – 2005 rok. W jednym z warszawskich mieszkań powstają pierwsze numery Dudka. Wtedy jeszcze własnym sumptem, wraz z kilkoma kolegami zaczynał profesję, która jak się okazało później, stała się jego sposobem na życie, a nade wszystko pasją. Rok później, bo w 2006 roku, DDK poznaje Bonusa. Jako formacja “Razem Ponad Kilo” zaczynają pracę nad pierwszą płytą, czego efektem jest wydany w 2007r. album pt.: “Samo Życie”. Produkcją krążka zajęła się grupa producencka NWS.

Pierwsze koncerty, praca nad tekstami, inspiracja czerpana z otoczenia i coraz większa chęć tworzenia rapu doprowadza Dudka do pierwszej solowej płyty wydanej w 2009r. DDK “Raprodukcja. Prawdy Dotyk”, bo taki jej tytuł to ponad 20 tracków z gościnnym udziałem czołówki polskiej sceny: Hemp Gru, Żary, Eros, Juras, Lukasyno, Siwers, Bonus, Dixon 37.

Drugi solowy album Dudka ukazuje się 20 grudnia 2010. Jest to pierwsza część dwupłytowego wydawnictwa “Słowo Dla Ludzi”. Płyta, początkowo wydana jako undergroundowa produkcja, dziś zalicza się do oficjalnej dyskografii polskiego hip-hopu. Pomogła w tym Fonografika.

Rok 2011 to już w 100% legalne wydawnictwo Dudka RPK – “Słowo Dla Ludzi Cz.2. Codzienność”. Dokładnie 3 grudnia płyta poprzez sklepy trafia do słuchaczy na terenie całego kraju. Prawdziwość i szczerość oddaną w muzyce najlepiej opiszą słowa autora: “Pisząc i nagrywając starałem się przekazać jak najlepiej i jak najwięcej tego co siedzi w mojej głowie, tak abyś Ty słuchając tego materiału rozumiał w 100% o czym mówię”.

DJ GRUBAZ to reprezentant praskiej strony Warszawy, 1/2 kolektywu Gruba Technika. Specjalista od oldschool’u oraz miłośnik turntablizmu. Jego sety cechuje różnorodność doskonale zmiksowanych kawałków, dynamika, niesamowita ekspresja oraz naszpikowanie elementami turtablizmu na konkretnym poziomie – ziooomie. Jego przygoda związana z gramofonami zaczęła się około 10 lat temu w domowym zaciszu pokoju. Wielogodzinne treningi i poświecenie które przez pierwszy rok nie ujrzało światła dziennego. Pierwsze kroki stawiał na imprezach HAIHA022 (2002r.) na warszawskiej Woli w Klubie Antidotum, następnie przyszła kolej na cykl imprez WBW (Wielka Bitwa Warszawska) oraz WBW BeatBox – (obie te imprezy prowadzi od pierwszej edycji aż po dzis dzień).

Z czasem technika oraz selekcja rozwinęły się a Grubaz grywał już w całej Polsce. Dynamika, różnorodność i niesamowita selekcja pozwala mu na kontrolowanie tłumem każdym ruchem płyt. Obecnie na stałe grywa w takich miastach jak: Kraków, Sopot, Gdańsk, Poznań, Białystok, Łódź, Lublin oraz Warszawa. Na swoim koncie ma setki imprez klubowych, koncertów oraz suportów
przed największymi gwiazdami hip-hop’u, które odwiedziły nasz kraj: Wu-Tang Clan, DJ.Premier, Busta Rhymes, Twista, Genius, Raekwon, 50Cent, Bahamadia, Black Eyed Peas.

Prócz grania imprez, pokazów i koncertów Grubaz współpracuje w studiu z takimi polskimi artystami jak: Pezet, Bonus RPK, Sokół/Marysia Starosta, Jamal, Emil Blef, Emblemat, Mały Esz Esz, Mes/Stasiak/Pjus (2cztery7), Numer Raz, Bez Cenzury, JWP, Dixon37, Emazet/Procent, Onar, SzybkiSzmal, Skazani Na Sukces oraz THS Klika. Na swoim koncie ma trzy autorskie mixtape’y spod szyldu Grubej Techniki: “Let’s take it back” – mixtape reklamujący kolekcje “Originals” firmy Adidas, The Fresh Mixtape vol.3 oraz Warsaw BlendConection. Najnowsza pozycja wydawnicza to THE BLEND SICK PROJECT nagrane wspolnie z Tuniziano. Mix Tedego, Pezeta, Małolata oraz Gurala.

Komentarze

Komentarz