Page_1Pit Bull West Coast serdecznie zaprasza na koncert AK-47 i Polskiej Wersji, który odbędzie się w piątek, 21 lutego, w klubie Gin-Ger, w Kielcach.

Wystąpią:
AK-47
Polska Wersja

Wsparcie:
KOLAS & WU (PZW&RDZ Label)
GDA

Miejsce: Gin-Ger Sport Restaurant & Music Bar, Warszawska 26, Kielce
Start: godzina 20:00

Bilety:
– w przedsprzedaży w cenie 20zł
Urban City Kielce, Galeria Echo, poziom -1
SkateShop Gram, ul. Duża 5
Yama-shop, Ewangelicka 2
– w dniu koncertu w cenie 30zł
(możliwość rezerwacji na sylwia.zalicka@pitbullsports.com)

Cóż więcej dodać? Pozostaje Wam tylko przyjść i się dobrze bawić !

Wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/251171541711556/
Pit Bull West Coast na FB: www.facebook.com/PitBullWestCoast
AK-47 na FB: www.facebook.com/Ak47OfficialFanpagePL
Polska Wersja na FB: www.facebook.com/PWPolskaWersja

AK-47 to raper, pochodzący z Poznania, aktualnie mieszkający w Warszawie. Związany z wytwórnią Proper Records i marką Pit Bull West Coast.
Urodził się w Poznaniu, ale w wieku 4 lat wraz z Rodziną przeprowadził się do Warszawy. Dwa lata później zaczął trenować w klubie AZS badmintona. Zawodowa przygoda z tym sportem trwała 7 lat. Od 2007 roku, przez prawie dwa lata trenował Klubie Bokserskim Legii Warszawa.
Związek z muzyką narodził się w roku 2006, kiedy to powstały pierwsze projekty nagraniowe AK-47. Przez kolejne 3 lata wydał 2 płyty: pierwszą, solową pt.: „Prolog” (2007), drugą w duecie z kompanem pt.: „Twierdza Liryki Wiersza (TLW)”. Oba albumy zostały wydane własnym sumptem. Drogi duetu szybko się rozeszły i od tej pory raper pracował sam. W 2009 roku rozpoczął prace na solowym albumem pt;: Kwintesencja Prawdy”, który jednak nie ujrzał światła dziennego. Dwa lata później, ruszyły przygotowania nad krążkiem „Autopsja”. Prace na tym albumem AK-47 zakończył w 2013 roku, a płyta została wydana legalnym nakładem wytwórni Proper Records w dystrybucji Fonografiki. Gościnnie w nagraniach wzięli udział m.in. Max, Jongmen i Hinol. Z kolei produkcji podjął się Francuz – MSB. Płyta uplasowała się na 19. miejscu listy najpopularniejszych albumów w Polsce (OLiS). W ramach promocji do pochodzących z album utworów „Gorillo in the Jungle”, „Nerwobóle” i „Znów igrasz z losem” zostały zrealizowane teledyski, które wyreżyserowali Ignacy Matuszewski i Konrad Olszewski. Przed premierą albumu nawiązał współpracę z Pit Bull West Coast.
Inspiruje się Dire Straits, Pink Floyd oraz Bruce Springsteen. Jak sam mówi, tworzy “nostalgiczną muzykę rapową”.

POLSKA WERSJA – Jano i Hinol oraz beatmaker YBEAT, to klasyczny osiedlowy rap połączony z elementami ragga. 22 października miała miejsce premiera ich płyty „Powrót do przeszłości” która została wydana nakładem wytwórni Proper Records. Płyta, jak wskazuje sam tytuł, ma nawiązywać do przeszłości. „Tą płytą chcieliśmy pokazać, że prawdziwy oldschoolowy rap nie umarł, dodaliśmy do tego tylko świeży przekaz i fłow” – mówią Jano i Hinol.

KOLAS aktualnie kończy prace nad solowym materiałem ” Z Bogiem „.Płyta to retrospekcje chwil których nie da sie wymazać z pamieci.. ” dziś mam wszystko oprócz tego co jest dla mnie wszystkim.. ” premiere przewiduje z końcem marca. Na płycie pojawią sie m.in Rover, Ramzes ( trzeci singiel ) w najbliższym czasie pojawi sie do tego videoklip, płyta bedzie w limitowana ilość wersji fizycznej.
Singiel z płyty:

WU – rocznik 90, kieleckie podziemie. Jego gościnne zwrotki można usłyszeć m.in u Larkina z KR ” Co ważne jest” i na wielu innych produkcjach. .
Brał udział w konkursie proformy :

Aktualnie zaczął prace nad nowym materiałem.

GDA – „Jestesmy ekipa z Kielc, gramy koncerty od roku 2011 ale rapem zajmujemy sie od 2007.”

Komentarze

Komentarz