fot-karolina-frackowiak-22Duet Kocur X Boomer, który pod szyldem RPS Enterteyment wyda swój najnowszy mixtape zatytyułowany „MixMięs”. Właśnie udostępnili drugi klip promujący to wydawnictwo. Wideo zrealizowane do utworu „Skrzydła” a duet wsparł jak w poprzednim przypadku DJ. Danek. Mixtape „MixMięs” to rozgrzewka przed oficjalnym albumem, nad którym duet pracuje od dłuższego czasu.

– Dla nas to mega motywujący numer, daje kopa w dupę na rozpęd – mówi Boomer. –  Wszystko co związane z tym kawałkiem zaaplikowało nam sporą dawkę zajawki. Szczególne podziękowania dla Piotra i jego ekipy, uzależnionych od adrenaliny, pozytywnych ludzi, kiedy pracuje się z takimi postaciami skrzydła rosną w ekspresowym tempie – dodaje muzyk. – To drugi z trzech klipów promujący MixMięs – informuje Kocur. –  Zawsze chcemy promować różne zajawki i pasje, tym razem jest to FMX, ale to jeszcze nie koniec.

Zfilmowane i użyte w klipie akrobacje na motocyklu to dzieło Piotra „Działo” Potaczało (www.dzialofmx.pl), o którym wspominają obaj muzycy.

Kocur x Boomer x DJ Danek – Skrzydła (feat. Stillo)

Kocur i Boomer pochodzą z południa województwa lubuskiego. Oboje wychowali się na klasycznych, hip-hopowych produkcjach z Nowego Jorku. Muzyczna młodość przekłada się na obecne inspiracje. Boomer i Kocur to fani mocnych bębnów, tłustego basu i szczerej do bólu nawijki. – Słuchałem tego pół dnia i mówię: kurwa mać, dlaczego to nie jest w legalnym obiegu? – tak o ich ostatnim albumie „Surowe Mięso” wypowiadał się Rychu Peja, właściciel wytwórni RPS Enterteyment. I stało się. Kolejną produkcję Kocura i Boomera wyda właśnie poznański label.

Kocur x Boomer feat. DJ. Danek „Ty wiesz”

Premiera nowego albumu planowana jest na koniec bieżącego roku. Już wiadomo, że nie zabraknie na nim klasowych gości i producentów. A przede wszystkim – osobistych, przemyślanych i mocnych numerów.

Boomer, rocznik ‘86. Obecny na scenie od ponad dziesięciu lat. Nigdy nie wydał solówki, ale nagrywał z grupą Inkorporacja oraz z młodym raperem Ask’iem. Ich wspólna płyta, wydana nakładem Stay True zyskała sporą popularność w hip-hopowym podziemiu. A na krążku zatytułowanym „Gdzie jest vibe?” pojawili się między innymi Kaze (USA), VNM czy LikeIke1.

Raper zagrał dziesiątki koncertów. Pełne energii występy na żywo to jego wizytówka. Boomera na scenie mogliście zobaczyć już między innymi we Wrocławiu w Zielonej Górze, w Opolu i Rybniku.

Kocur, rocznik ’85. Z kulturą hip hop związany od końca lat ’90, początkowo przez graffiti. Kilka lat później zaczął fristajlować na lokalnych imprezach rapowych. Pierwszy nielegal ze składem Korrba Kru wydał w roku 2005. Ma na swoim koncie garść nielegali oraz wiele luźnych numerów. Kilka lat temu zaliczył mezalians z muzyką reggae i dancehall, nawijając w lokalnych soundsystemach. Zagrał kilkadziesiąt koncertów w wielu zakątkach Polski. Współzałożyciel labelu Stay True.

Więcej:

www.kocurboomer.pl

www.facebook.com/kocurboomer

www.rpsenterteyment.com

www.facebook.com/rpsenterteyment

 

Komentarze

Komentarz