Lubelski raper HZOP pracuje nad kolejnym albumem. Świetnie przyjęty krążek „Drogowskazy życia” już na początku września doczeka się kolejnego promującego go klipu. Tym razem obraz powstanie do utworu „Publiczni wrogowie”

– Cały czas pracuję nad nową płytą, której premierę planuję na 2013 rok – mówi HZOP. –  Oczywiście materiał chcę wydać w RPS Enterteyment. Kręcimy trzeci klip promujący płytę „Drogowskazy życia” do utworu „Publiczni wrogowie”, gościnnie Lukas OM oraz Bosski Roman. Klip ujrzy światło dzienne we wrześniu. W miedzy czasie wyjdzie również spontaniczny klip do utworu „Lubelski charakter”, który robimy wraz z ekipą Odgłosy Miasta i Nietoperzem SGP. Okres od wydania płyty w RPS to bardzo pozytywny czas, dzięki legalnej płycie zaczęło dużo się dziać, są koncerty, dużo ludzi zaprasza na gościnne zwrotki. Dzięki płycie, stałem się bardziej rozpoznawalny, było warto wydać płytę u Rysia i jestem mu bardzo wdzięczny za to, że uwierzył razem ze mną w ten materiał i chciał mnie w swojej drużynie RPS`u – dodaje raper.

HZOP feat. DUDEK RPK & RPS „Każdy z nas”

HZOP ma już na koncie wydany nieoficjalnie w grudniu 2010 roku krążek „W imię zasad”. Już wówczas muzykowi udało się zainteresować swoją twórczością wytwórnię RPS Enterteyment. – Poprzedni, nielegalny album HZOP „W imię zasad” został bardzo dobrze przyjęty przez środowisko hip-hopowe w kraju. HZOP pokazał  na nim olbrzymi potencjał – mówi Rychu Peja, właściciel RPS Enterteyment. – Gdy zgłosił się do mnie z pomysłem wydania oficjalnej płyty, nie zastanawiałem się długo. I nie zawiodłem się, „Drogowskazy życia” to bardzo dobry materiał. Czekam na kolejne posunięcia tego artysty – dodaje.

Więcej:

www.facebook.com/HZOPofficial

www.facebook.com/RPSENTERTEYMENT

www.rpsenterteyment.com

Komentarze

Komentarz