Gliwicki raper Viruz powraca z nowym materiałem! Drugi po wydanej w 2011 roku solowej płycie „Veffekt” album Viruza ukaże się wiosną. Krążek zatytułowany „Pamiętaj Jesteś Kimś!!!”, podobnie jak poprzedni, wydany zostanie nakładem RPS Enterteyment. Wśród gości zaproszonych na płytę jest m.in. Peja, Kobra i Bas Tajpan!

 

Kolejni goście na najnowszym wydawnictwie weterana śląskiej sceny rap prezentowani byli na przestrzeni ostatnich dwóch tygodni. Ostatnim potwierdzonym featem jest udział Peji. Na krążku „Pamiętaj Jesteś Kimś!!!” pojawia się także: Bast Tajpan, Kobra, Paweł K. (Styl V.i P.), z którym Viruz nagrał wcześniej trzy płyty i EP-kę, SpecyfiQ NepiOs z Projektu 12, zespół współtworzący nowosądecką scenę reggae-hip-hop Jahbestin oraz jedyna przedstawicielka płci pięknej na płycie – polska wokalistka i autorka tekstów, co bardzo ciekawe, kojarzona przez fanów zespołów Darzamat czy MidnightDate, Agnieszka „Nera” Górecka.

13 lutego rozpoczęły się zdjęcia do klipu pod tym samym tytułem, w którym gośćmi będą Kobra i Bas Tajpan – Zobrazowany zostanie tytułowy utwór „Pamiętaj Jesteś Kimś!!!”, w którym gościnnie udzielili się Kobra i Bas Tajpan – informuje Viruz. –  Za zdjęcia odpowiedzialna będzie ekipa filmowa IX Liter Filmy, te zaś które odbędą się w pracowni rzeźby i ceramiki dzięki uprzejmości pani Aleksandry Kwolek. Na wiosnę 2013 roku, konkretnie 30 marca ukaże się moja druga solowa płyta. Za wszystkie produkcje na nowym albumie odpowiedzialny jest gliwicki producent SebaKK, który wyłuskał z sampli esencję HIP HOPU. Na krążek złoży się trzynaście wyselekcjonowanych utworów, gdzie w niektórych wsparcia udzielili znani polscy artyści, jak również gość z za oceanu – dodaje.

 

Viruz to weteran śląskiej sceny rap, współzałożyciel gliwickiej ekipy Styl ViP znanej m. in. ze współpracy z Dono (TeWu), Pihem, HST czy Jajonaszem (Czarne Złoto). Solowy album rapera zatytułowany „Veffekt” został wydany przez RPS Enterteyment w grudniu 2011 roku.

Viruz „Rap Chata” official video RPS

Więcej:

www.facebook.com/viruzstylvip

www.facebook.com/RPSENTERTEYMENT

www.rpsenterteyment.com

 

Komentarze

Komentarz