Kolejna już trzecia płyta HZOP zostanie wydana w wytwórni Rycha Peji ( RPS ENTERTEYMENT ),tak poinformował sam muzyk na swoim fanpage’u .

„Nie wiem czy pamiętacie ale równo 3 lata temu miała miejsce premiera mojej drugiej legalnej płyty „Słowo”.
Przez te 3 lata naprawdę wiele się zmieniło w moim życiu jak i rownież w mojej muzyce.
Pewne rozdziały się pozamykały pokazując nowe horyzonty i możliwości. Niektórzy z was mogą mi zarzucić że gdzieś tam zniknąłem na te 3 lata ale tak nie było – nagrałem wiele dobrych gościnek ludziom i ekipom w całej Polsce oraz pracowałem nad swoim kolejnym materiałem. Na dzień dzisiejszy z mojej strony płyta jest skończona, 80% materiału jest juz po mixie którym zajmuje się Arek Namysłowski, zostały do dogrania 3 gościnne zwrotki i zamykamy „The HAZE”. Cały czas wspólnie z Peja Slums Attack myślimy nad datą premiery płyty, mamy nadzieję że ukaże się jeszcze w tym roku żebyście juz dłużej nie musieli czekać. Niestety musicie też zrozumieć że wydać dobrą płytę nie jest to takie proste, możecie nam zaufać że ciagle robimy wszystko żebyście byli w 100% zadowoleni z efektu końcowego. Gotowe są juz 3 klipy promujące płytę i ciagle jesteśmy w trakcie realizacji kolejnych.
Z tego miejsca mogę was zapewnić że spośród wszystkich moich dotychczasowych produkcji ta płyta będzie zdecydowanie moją ulubiona płytą i wiem że trzymając oryginał w swoich rękach i słuchając go na swoim nośniku nie będziecie żałowali tego zakupu.
Trzymajcie kciuki i do usłyszenia juz wkrótce! „

14523231_1383976151630128_5064424715841468659_n

Wcześniejsze klipy HZOP

Komentarze

Komentarz