Klemens-Tomaj-Multiplayer-EP

Klemens/Tomaj ft VNM, Pafarazzi – Szachy (scratch DJ Paulo) – teledsk + preorder

Prezentujemy teledysk „Szachy”, pierwszy singiel promujący EP-kę Klemens/Tomaj „Multiplayer”. Gościnnie w utworze pojawiają się VNM, Pafarazzi oraz DJ Paulo (B.O.K). Tomaj, oprócz wyprodukowania warstwy muzycznej, odpowiada za mix i mastering całości materiału.

Realizacja video: Łukasz „Soowsen” Sowiński, Czarek Muller

Oficjalna premiera EP-ki Klemens/Tomaj „Multiplayer EP” odbędzie się 21 maja. Od płytę można zamawiać w prorderze na AlohaSklep.pl, Pchamy Ten Syf oraz Preorder.pl.

Klemens/Tomaj „Multiplayer EP” (preorder):
http://www.alohasklep.pl/plyty-muzyczne/417-plyta-klemens-tomaj-multiplayer-ep-gratis-preorder.html

„Multiplayer” to EP-ka stworzona w formie „muzycznej gry wieloosobowej” przez dwóch przyjaciół — rapera Klemensa oraz producenta Tomaja. Projekt składa się z 7 kawałków – 7 „gier”, do których „rozegrania” zaproszeni zostali goście — „Gracze”:

Diox (Hifi Banda),
Lilu,
Flint,
VNM,
Proceente,
Pafarazzi,
Muflon,
Green,
Mam na imię Aleksander

Klemens oraz każdy gracz mieli za zadanie zmierzyć się w grze z jej własną liryczną interpretacją. Za mix, mastering oraz warstwę muzyczną projektu odpowiada Tomaj, który w celu przeprowadzenia rozgrywek, wyprodukował 7 minimalistycznych przestrzeni muzycznych opartych na samplach i dogranych instrumentach elektronicznych. W każdym utworze oprócz graczy, których bronią była warstwa liryczna, pojawiają się również DJ-e, urozmaicając rozgrywkę o cut’y i skrecze. Wszystkim aktywistom rapowym przysłuchującym się zmaganiom graczy dajemy możliwość uczestnictwa w rozgrywce i udostępnimy na płycie 3 instrumentale oraz 3 acapelle do interpretacji własnej. Koncepcja oraz muzyka z projektu powstały na kilku wspólnych sesjach w przeciągu 4 miesięcy. Płyta ukaże się wydawnictwem Aloha Entertainment przy współpracy z inicjatywą PchamyTenSyf pod koniec maja. Grasz z nami?”

Wydawca: Aloha Entertainment

Komentarze

Komentarz