Prezentujemy nowy kawałek Klemensa pt. „Jestem legendą”. Jest to drugi singiel zapowiadający mixtape „Singleplayer”, który ukaże się we współpracy z Aloha Entertainment pod koniec lutego 2015.  „Singleplayer” to kontynuacja projektu Klemens/Tomaj „Multiplayer”. Nowy materiał Klemensa wyróżnia się na tle innych produkcji osobistą i mocno dopracowaną warstwą tekstową oraz wyjątkowym klimatem, przez co nie można przejść obok niego obojętnie. Mixtape został nagrany na instrumentalach Sinema Beats, które zostały wykorzystane w formie riddimów.

W dniu premiery cała płyta będzie do pobrania za darmo w Internecie, materiał będzie można odsłuchać też na kanale YT Aloha Ent.

Klemens

Raper pochodzący z Grudziądza. Działalność artystyczną prowadzi od dwunastu lat. Ma w dorobku ponad setkę supportów / koncertów, dziewięć nieoficjalnych wydawnictw solowych oraz z grupą Siedem. W maju 2014 r wraz z producentem Tomajem wydał epkę „Multiplater”, która ukazała się nakładem Aloha Entertainment. Nagrywał z takimi raperami jak VNM, Bisz, Hades, Green, Proceente, Diox, Muflon, Lilu.

Komentarze

Komentarz