Kultowa płyta Molesty Ewenement zatytułowana „Nigdy nie mów nigdy” z 2006 roku zostaje ponownie wydana przez wydawnictwo Fonografika. Reedycja hip-hopowego klasyka będzie dostępna w odświeżonej oprawie graficznej zarówno na CD, jak i na winylu.

 

Płyta „Nigdy Nie Mów Nigdy” Molesty Ewenement została nagrana w składzie Vienio, Włodi, Pelson oraz Wilku. Wydawnictwo ukazało się 23 października 2006 roku nakładem wytwórni muzycznej Respekt Records, założonej przez członków zespołu Vienia i Włodiego. Album dotarł do 5 miejsca listy OLiS. Pochodzący z krążka utwór „Powrót” znalazł się na 30 miejscu listy 120 najważniejszych polskich utworów hip-hopowych według serwisu T-Mobile Music. Warszawska Fonografika ogłasza wydanie reedycji płyty „Nigdy Nie Mów Nigdy”. Album z odświeżoną grafiką ukaże się 24 kwietnia na CD, następnie jesienią w formacie winylowym.

Molesta Ewenement to jeden z najważniejszych składów hip-hopowych w Polsce. Uważany za prekursora ulicznego rapu zespół został założony w 1995 roku. Formacja ma na koncie 5 albumów studyjnych oraz dwa koncertowe.

 

Komentarze

Komentarz