W sieci pojawił się pierwszy, nagrany wspólnie z wokalistką Elą Ożóg utwór tajemniczego rapera o pseudonimie ToMZeT. Kawałek zatytułowany „Autobiografia” jest ułamkiem obszernego materiału, jaki artysta przygotowywał od niemal roku.

Kim jest ToMZeT? – Moje dotychczasowe dokonania chcę pozostawić za sobą i udowodnić sobie, że jestem w stanie zbudować coś zupełnie nowego, coś zupełnie od początku, nie firmując się tym, co udało mi się zrobić już wcześniej. To dla mnie wyzwanie i olbrzymia motywacja – deklaruje tajemniczy artysta.

Póki co, dostępny jest pierwszy oficjalny utwór ToMZeta nagrany wspólnie z Elą Ożóg. „Autobiografii” można posłuchać tutaj: http://soundcloud.com/tomasz-zoom/tomzet-f-ela-ozog

Artysta deklaruje powoli rozdmuchiwać spowijającą go aurę tajemniczości, jednak chce, by na razie przemawiała za niego przede wszystkim muzyka. – Muzyka jest całym moim życiem, mną. Poprzez muzykę wyrażam siebie i chcę nią właśnie przedstawić się słuchaczom na nowo – mówi.

Niewiele także można się dowiedzieć z oficjalnej strony ToMZeta (www.tomzet.com) oraz jego profilu na Facebook www.facebook.com/ToMZeT.music

Zainteresowanym pozostaje czekać na kolejne muzyczne wizytówki.

Komentarze

Komentarz