Autorzy jednej z najlepiej przyjętych zeszłorocznych płyt tym razem zaprezentowali swój live act w Elblągu. Hatti Vatti i NOON przyciągneli do klubu Mjazzga sympatyków muzyki elektronicznej oraz rapu.
Duet producentów (wspierany przez świetnego perkusistę) zaprezentował numery ze swojej wspólnej płyty, m.in. „Wilk” i „99” oraz kilka solowych kompozycji. Szczególnie dobrze przyjęto utwór „Nadważkość” z wokalem Misi Furtak w nieco innej aranżacji niż ta, którą można usłyszeć na płycie.
Niesamowity, nieco mistyczny klimat występu był efektem nie tylko poczynań muzyków, ale też zasługą publiczności. Udział w wydarzeniu wzięło około 40 osób, jednak nieduża frekwencja była w tym przypadku zaletą – w klubie byli sami świadomi słuchacze, nie było przypadkowych osób, które mogłyby zepsuć atmosferę eventu.
Co prawda koncert nie trwał długo (około godziny), jednak był na tyle intensywny, że uwaga wszystkich była maksymalnie skupiona na muzyce przez cały czas. Brawa za tamten wieczór należą się organizatorom, publiczności i przede wszystkim muzykom.

Poniżej podajemy link do strony, na której możecie znaleźć inną relację z tego koncertu oraz kilka zdjęć.

http://www.portel.pl/reportaz.php3?id_fot=110252

Komentarze

Komentarz