Kajman udostępnia nowy klip promujący album „0#1” ( czyt. „Zero Numer Jeden”). W numerze „Zew” za bit odpowiedzialni są TMK Beatz i Julas. Autorem video jest H D S C V M.

            Raper ujawnił tracklistę „0#1”. Jednocześnie wystartowała przedsprzedaż krążka na www.preorder.pl. Premiera planowana jest na 9 października.

Preorder: http://preorder.pl/kajman-0-1

„0#1” (czyt. Zero Numer Jeden) to nowy początek na drodze kieleckiego rapera. Charakterystyczny i niepodrabialny styl, który nadawał jego dotychczasowej muzyce sporej dozy indywidualności i czynił ją nietuzinkową, wyklarował się w postaci nowoczesnego brzmienia i jeszcze bardziej zaawansowanego warsztatu wokalnego. Nie brak tutaj zabawy słowem, podśpiewywania – doświadczony MC ze swobodą ujarzmia nowoczesne i różnorodne bity. W efekcie najnowsze solo Kajmana to pozycja obowiązkowa dla każdego fana mainstreamu robionego ze smakiem i wyczuciem.

Treściowo album to bezkompromisowe wersy. Obok imprezowych bangerów, kielecki raper serwuje słuchaczom garść przemyśleń oraz cierpkich słów w kierunku rap sceny. Jest przy tym bezpośredni i szczery do bólu, co w polskim rapie jest obecnie rzadkim zjawiskiem.

Muzycznie album to dzieło kolektywu czołowych polskich producentów. Za mix i master oraz aranżacje niektórych utworów odpowiada Julas. Tym samym krażek nie odstaje brzmieniowo od produkcji zza oceanu, będąc jedną z ciekawszych tegorocznych propozycji roku 2015. Goście oraz producenci odpowiedzialni za warstwę dźwiękową „0#1” zostaną ujawnieni niebawem.

O projekt graficzny albumu zadbał Pat Kustoms.

Tracklista:

 1. ZEW
 2. TERAZ JUŻ WIEM
 3. UCIEC STĄD
 4. G.K.F.I.
 5. FALE
 6. D.M.H. /Dzisiaj Mam Hajs/
 7. WRÓG
 8. JAK MŁODY BÓG
 9. MEDUZY
 10. DESTINO
 11. DOBRY CHŁOPAK
 12. ŻĄDZA KRWI
 13. NIEŚMIERTELNY

Komentarze

Komentarz