Kaczy Proceder w Step Records z albumem „Drill Prawda Kumple” – sprawdźcie klip „Wartości” z gościnnym udziałem Kabe i Nizioła!

Kaczy Proceder oficjalnie w Step Records, czyli dobitny przykład na to, że historia uwielbia zataczać koło! Kaczy Proceder jest bowiem 1/2 legendarnej ekipy „Proceder”, której drugą połową był sam Chada – najważniejszy artysta w historii labelu.

Na to wydarzenie czekało wielu fanów ulicznego rapu od ponad dwóch dekad! Legenda sceny Kaczy Proceder rozpoczyna promocję swojej pierwszej solowej płyty „Drill Prawda Kumple”! 
Na start zapraszamy Was do sprawdzenia drillowego singla „Wartości” z gościnnym udziałem Nizioła i Kabe. Za produkcję utworu, jak i całego albumu, odpowiada Szwed SWD. Za realizację teledysku odpowiada Sensi&.

Album: https://preorder.pl/kaczy-proceder

O albumie „Drill Prawda Kumple”:
Tylko wydanie preorderowe zawiera:
– autograf Kaczego
– bonusowe utwory
– dodatkowe CD z instrumentalami
– wlepy
Album „Drill Prawda Kumple” – pierwszy solowy album Kaczego Proceder w końcu ujrzy światło dzienne! Tak o nadchodzącym wydawnictwie mówi sam raper:

Drill – nowa odmiana rapu, muzyka ulic, która powstała w Chicago i bardzo szybko została podłapana przez chłopaków z londyńskich gangów. Jak wiadomo, to miasto jest moim drugim domem, więc zarówno ta muzyka, jak i cała scena stały mi się w ten sposób bliskie.

Prawda – pisząc teksty, staram się opisywać moje, obfite w wiele skrajnych emocji, życie lub historie osób z najbliższego otoczenia: przyjaciół, a także wrogów. Nie chcę i nigdy nie będę rapować o blichtrze, hajsie i szybkich furach – to tylko fałszywa atrapa, która nie wnosi nic do tak ważnej dla mnie kultury. 100% mnie w tekstach, nigdy nie usłyszycie ode mnie ani jednego kłamstwa na bicie.

Kumple – na tej produkcji usłyszycie wielu gości, w większości są to moi bliscy przyjaciele. Właśnie oni, podobnie jak rodzina, wspólnicy i kumple, to dla mnie absolutny życiowy priorytet. Ta płyta jest przede wszystkim dla Was oraz dla wiernych słuchaczy, którzy dwie dekady czekali na ten album. W tym czasie mogliście usłyszeć mnie tylko na dziesiątkach featów, nie odczuwałem większego ciśnienia żeby zrobić coś swojego. Aż do teraz. Kaczy Proceder.

Komentarze

Komentarz