Ruszył preorder albumu „Tabula Rasa”! Jednocześnie Kacper HTA ujawnia okładkę oraz tracklistę swojego kolejnego solowego albumu. Znana jest również premiera krążka członka kolektywu Ganja Mafia, która przypada na 15 maja. „Tabula Rasa” ukaże się nakładem zaprzyjaźnionej wytwórni Ganja Mafia Label przy wsparciu Step Dystrybucja. Płytę w przedsprzedaży znajdziesz na www.preorder.pl!    

 

Preorder: http://preorder.pl/muzyka/tabula-rasa

 

Jak uważa sam autor płyta „Tabula Rasa” to największy eksperyment ze wszystkich jego dotychczasowych albumów. Tytuł symbolizuje czystą kartę, który każdy z nas może otrzymać kiedy zdecyduje się na solidne zmiany w swoim życiu. Można tu zaobserwować synchronizacje
z  poprzednim albumem Kacpra pt. „Gotowy na wszystko”, jednak tym razem warstwa muzyczna i flow jest w pełni nowoczesne i można śmiało stwierdzić, że podgatunek tego krążka to newschool o co skutecznie zadbał PSR – współautor i producent wszystkich instrumentali.

Wśród gości, którzy pojawili sia na „TR” usłyszymy Ganja Mafie (Fonos), Dawidziora, Palucha, Słonia, Bezczela, Nie Dla Wszystkich (SNDK i Sadam), Jongmena oraz Angelike Anozie, a bonusowo jednym z remixów zajął się Gibbs – współautor albumu Kali/Gibbs„Sentymentalnie”

 

 1. Intro
 2. Tabula Rasa
  3. Wilk feat Słoń, Jongmen
  4. Kiedy przyjdzie ten dzień
  5. Biografia
  6. Mogę być sam jeden.. feat Paluch
  7. Dead hater
  8. Na własnej skórze feat Nie Dla Wszystkich
  9. Pięciolinia feat Angelika Anozie
  10. Pierdolony hit
  11. Jeśli boisz się
  12. Szkoda łez na Ziemii
  13. Belweder
  14. Big Black Dick
  15. Czarny kot
  16. Nie wkurwiaj mnie feat Bezczel, Dawidzior, Fonos
  17. Ślepcy
  18. Sen Samobójcy
  19. BONUS TRACK : David Kupler feat Kacper – Zakopać Judasza
  20. Pierdolony hit (Gibbs REMIX)
 3. Outro

 

tabula_rasa_front

Komentarze

Komentarz