Teledysk, promujący producencką płytę artysty powstał do utworu „Nie chwal dnia….” z gościnnym udziałem Hinola i Jano z Polskiej Wersji. W klipie można zobaczyć Henryka Gołembiewskiego, nagrodzonego Złotą Kaczką za rolę w filmie „Edi”.

Za skrecze i cuty w utworze odpowiedzialny jest Dj Grubaz. Obrazek zrealizowała grupa M.L. Filmz Maciej Lipiński.

Klip jest pierwszym promującym najnowszy projekt warszawskiego rapera i producenta, znanego m.in. ze wcześniejszej współpracy z Rufuzem. Płyta pod tytułem „Tempo Mixtape” ukaże się 7 marca nakładem Pro Rec.  Album zawiera 16 tracków. Gościnnie na albumie pojawią się m.in.:Rufuz, Parzel, HDS, Diox, BoKoTy, Polska Wersja, Szajka (Nizioł, Żabol), Paluch, Profus PPZ, DMK, Rest, Kafar, Michrus,.

 

Tempo Mixtape to przejściowy okres w moim życiu otwierający mnie jako producenta na nowe doznania muzyczne i na wiedzę o muzyce. Jako małolat lubiłem kupować składanki HH, najpierw na kasetach, potem CD. Chciałem stworzyć składankę na moich podkładach dla fanów brzmienia MR. Rufuz miał chwilę na dopracowanie nowych kolekcji 360, a ja podszlifowałem umiejętności w produkcji muzyki i jesteśmy teraz gotowi na kolejny wspólny krążek – mówi Małach.

 

Płyta jest już dostępna w sklepach internetowych. Zamów album:

 

http://rapstore.pl/index.php?route=product/product&product_id=801

 

Premiera albumu będzie miała miejsce  w dniu Pro Rec Hip Hop Festival, podczas którego wystąpią artyści obecnie oraz w przeszłości związani z wytwórnią.

 

Link do wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/1645986368962335/?fref=ts

Komentarze

Komentarz