LZ_05744v2

Onar i Du:it to kolejna para artystów realizujących wspólny projekt pod auspicjami labelu Reebok Classic Trax. Wytwórnia słynie z takich właśnie, mocno zaskakujących kooperacji – nakładem wydawnictwa ukazały się m.in. wspólne single Pezeta z Jimkiem czy duetu Fisz/Emade z Izą Lach. Najnowszy kawałek zrealizowany przez RCT, którego teledysk właśnie miał swoją premierę, to utwór „Iskra” będący owocem kooperacji rapera Onara i producenta Du:ita.

Onar, czyli Marcin Donesz, działa na polskiej scenie hip-hopowej od wielu lat. Poza licznymi solowymi albumami, ma na koncie również kilka płyt z Pezetem (jako Płomień 81), niedawno zaś ukazał się krążek nagrany wraz z pochodzącym z Katowic raperem Miuoshem.

Pod pseudonimem Du:it ukrywa się Piotr Krygier, dj, producent i współtwórca znanego w całym kraju kolektywu The Lordz Team. Du:it brał udział w głośnym projekcie Niewidzialna Nerka. Słynie również z niezapomnianych imprezowych setów, które zapełniają parkiety klubów w całej Polsce.
Wspólny utwór Onara i Du:ita pod tytułem „Iskra” to spokojny i refleksyjny, ale jednocześnie pełen mocy, nowoczesny hip-hop. Idealnym dopełnieniem muzyki i słów jest teledysk wyreżyserowany przez młodego, polskiego reżysera Pawła Księżopolskiego, który na co dzień pracuje w Londynie.

Komentarze

Komentarz