KOKA Beats prezentuje okładkę pierwszego legalnego albumu Zaginionego pt. „Czerwone samochody i białe dziewczyny”. Album ukaże się już w marcu i jest rezultatem wygrania przez artystę konkursu „Nagraj płytę z Orange”.

 Okładka tego materiału jest wspólnym dziełem fotografa Michała Pośnika oraz grafika Radosława Szczytyńskiego. Materiał został zrealizowany podczas kilku sesji zdjęciowych odbytych w czasie zeszłorocznych wakacji. Mimo, że nie ma jej na froncie okładki, to bardzo istotną role odgrywa w niej modelka Bernadeta Wyrobek. Słuchacze będą się mogli o tym przekonać trzymając w dłoniach fizyczną wersję albumu. 

Do tej pory płytę promuje klip do utworu „Puls”.

Zaginiony, właściwie Marcin Feltynowski jest warszawskim raperem, autorem tekstów, uczestnikiem slamów poetyckich. Zaczynał w 2001 roku, jednak oficjalnie zadebiutował dopiero dziewięć lat później albumem STREETWORKERZ, „Street Art”, nagranym wraz z Nieukiem (AlboAlbo).

Płyta zaskakiwała specyficznym wydaniem, umieszczona została w dużej, metalowej puszce wraz z akcesoriami związanymi z graffiti. Uwagę zwracał również specyficzny sposób promocji: „uliczne akcje promocyjne”, slamy poetyckie, oraz eventy pokroju Pecha Kucha Night Warsaw czy Bitwa Ulicy Warszawskiej.

Nadchodząca płyta będzie owocem wygrania przez Zaginionego konkursu organizowanego przez wytwórnię KOKA BEATS i Orange, w którym pokonał on ponad 300 innych wykonawców.

http://www.orange.pl/kid,4002756221,id,4002924131,title,Zaginiony-STREETWORKERZ-zwyciezca-konkursu-Nagraj-plyte-z-Orange,video.html

Więcej informacji na http://www.facebook.com/zaginiony

Komentarze

Komentarz