wysoki_lot_2Przed Wami trzeci singiel z płyty „Odliczanie” Wysokiegolotu zatytułowany „Jak na obcej planecie” (feat. Leniwe Głowy). Teledysk promuje piątą z kolei płytę projektu Wysokilot, która w marcu trafiła do sklepów muzycznych w całej Polsce. Sprawdźcie połączenie klasycznego bitu produkcji  uRban Beats, rap Sabot, Gruber i Majkel oraz świetny refren,  który zaśpiewała Magdalena Soczawa.

 

 

 

 

Wysokilot – Jak na obcej planecie feat. Leniwe Głowy

„Odliczanie” to piąty album w dorobku zespołu. Jako że Wysokilot obrał sobie za motyw Lotu za główną inspirację swojej twórczości „Odliczanie” stanowi kontynuacje czterech poprzednich płyt. Podobnie sytuacja przestawia się w przypadku samego singla.

 

Album „Odliczanie” stanowi kwintesencję przeżyć, umiejętności, kunsztu lirycznego i muzycznego tych dwóch Mc’s. Płyta jest mieszanką różnych klimatów muzycznych od chwytających za serca rapowych ballad po grime i dubstep. Gościnnie a płycie udzielił się Diox z Hifi bandy, Leniwe Głowy (Mikel 3oda Cru & Magda ) Dj Krime , Dj Żusto , Dj Auricom oraz Jurny (beatbox). Za muzykę odpowiedzialny jest Urban (Prosto), Dubsknit, Pietz, Piero, Wałek oraz Tmk.

Wydawcą albumu jest Fonografika

Komentarze

Komentarz