Vixen_konkurs2 października w Warszawie miał miejsce specjalny koncert Vixena, na którym został zaprezentowany po raz pierwszy poświęcony jego osobie film dokumentalny. W najbliższą niedzielę rewelacyjnie przyjęty w Warszawie film będzie miał premierę w Internecie

Dokument „Vixen” opowiada o Darku `Vixenie` Szlagorze, jednym z najaktywniejszych raperów i producentów w polskiej branży. Artysta ma na koncie aż jedenaście albumów studyjnych i mnóstwo featów, w których zawsze świetnie sprawdzał się zarówno jako raper, jak i producent.

Film zrealizowany przez Grzegorza Telengę ma być podsumowaniem drogi artysty oraz próbą odpowiedzi na szereg pytań związanych z polskim rynkiem muzycznym i sceną hip-hopową.

Internetowa premiera filmu dokumentalnego odbędzie się 12 października o godzinie 20.00 na kanale telewizji internetowej Mybit, będzie tam także relacja z czwartkowej premiery koncertowejoraz wywiad z Vixenem.

Przypomnijmy, że 28 czerwca swoją premierę miał jedenasty album Vixena, rapera i producenta muzycznego wydającego ponownie pod banderą RPS Enterteyment. Płyta, która wkrótce po premierze zadebiutowała na OLiS nosi tytuł „LocoTranquilo”.

Album„LocoTranquilo” wydany nakładem RPS Enterteyment i dystrybuowany przez Fonografikę cieszył się olbrzymim zainteresowaniem na długo przed premierą. – To przełomowy krążek w bogatej dyskografii Vixena – mówił Rychu Peja, wydawca „LocoTranquilo”. Tuż po niej krążek zadebiutował na Oficjalnej Liście Sprzedaży. Sam Vixen nie kryje zadowolenia. – Na liście celów, które wypisałem z początkiem 2014 roku, jeden z punktów brzmiał: Wbić na OLiS – komentuje.

Przypomnijmy, że „LocoTranquilo” można w całości sprawdzić w Sieci.

Płyta „Locotranquilo” odbija się coraz szerszym echem w mediach i środowisku. Krążek przez wielu słuchaczy określany jest mianem płyty roku 2014

Więcej na:

www.facebook.com/vix.rozpalictlum

www.facebok.com/RPSEnterteyment

www.rpsenterteyment.com

Kup „LocoTranquilo”: http://www.empik.com/loco-traquilo-vixen,p1098777755,muzyka-p albo tutaj: http://www.rapszop.pl/hiphop/vixen/locotranquilo/35735

Komentarze

Komentarz