Już za dwa dni – 8 grudnia – premierę będzie miała pierwsza płyta kompilacyjna podsumowująca dwuletni dorobek wydawnictwa Rycha Peji RPS Enterteyment. Na albumie zatytułowanym „Rozwój Ponad Standard” znajdzie się 21 utworów artystów związanych z wytwórnią Peji.
Wydawnictwo obejmuje utwory pochodzące z albumów sztandarowych wykonawców wytwórni RPS Enterteyment: Kobry (również z Bezczelem), Gandziora, Buczera, Śliwy, Vixena, Viruza, Kroolika Underwood oraz HZOP. W utworach tych również udziela się sam Peja, który na okoliczność działalności solowej i wydawniczej sygnuje swoje ruchy logiem RPS. Pierwsza tego typu kompilacja ma na celu podkreślenie charakteru i zaznaczenie różnic stylowych świadczących o wszechstronności poszczególnych wykonawców, co jednocześnie pozwala stwierdzić, iż wytwórnia RPS nie jest zorientowana na jeden konkretny styl w hip-hopie.
Zaangażowani w projekt artyści śmiało kolaborują ze sobą, często zapraszając na swoje albumy znane i lubiane postacie muzycznej sceny rap takie, jak: Kala, Hemp Gru, Fabuła, Peerzeet, Stasiak, Bob One czy Kubiszew. Pierwsza odsłona unikatowej kompilacji stanowi wizytówkę wytwórni, która na stałe zaznaczyła się w świadomości muzycznych odbiorców – Z pewnością doczekamy się kontynuacji, w miarę jak artyści będą puszczać nowe krążki – mówi Peja. – Konsekwencją tych działań będzie kolejne podsumowanie w postaci płyty numer dwa. Tylko w taki sposób zachęcimy słuchacza do zaznajomienia się z esencją muzyki, jaką staramy się promować – dodaje.
Masteringiem albumu zajął się Arek Namysłowski, zaś grafiką Boomer (www.antonowka.com.pl) na podstawie rysunków Martyny „Niger”. Album w sprzedaży od 8 grudnia.
Więcej:
www.rpsenterteyment.com

Komentarze

Komentarz