hip-hopdzieciom2posterJuż dziś (12 czerwca) w Poznaniu odbywa się specjalny koncert współorganizowany przez RPS Enterteyment i Towarzystwo Przyjaciół Dzieci. Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na kolonie dla ubogich dzieci. Impreza będzie też okazją do uczczenia 3go roku istnienia wytwórni Rycha Peji

 

– W poznańskim klubie Eskulap wraz z Towarzystwem Przyjaciół Dzieci organizujemy koncert charytatywny pod tytułem HIP HOP DZIECIOM 2 – mówi Peja. – Całkowity dochód z imprezy przeznaczony zostanie na letnie kolonie dla najuboższych dzieciaków z poznańskich dzielnic. Już teraz wszystkich serdecznie zapraszamy. Bilety cegiełki w cenie 15 zł dostępne w przedsprzedaży  w sklepie Vert w Poznaniu oraz w dniu koncertu. Koncert wpisuje się też w ramy 3 urodzin RPS Enterteyment. Jak dotąd nie świętowaliśmy tego typu wydarzeń, dlatego druga edycja hiphopowej pomocy dla dzieci będzie okazją do spotkania się w szerszym gronie – dodaje Peja.

Na scenie zaprezentują się m.in.: Peja/Slums Attack, DJ Decks, Gandzior, Kobra, Paluch, DJ Story, DJ Rink, Kubiszew, Projekt W.E.S.T., Śliwa, Dziki Rap Gra.

 

Zapraszamy!

 

Więcej:

www.rpsenterteyment.com

Komentarze

Komentarz