HIFIMERICAN

„I’m going going back back to Cali Cali” Notorious BIG

Podróż, pasja, inspiracje.

HIFI, czyli Diox i Czarny, reaktywując duet, w którym kilkanaście lat temu rozpoczęli swoją hiphopową podróż, wracając do korzeni własnej historii, dotarli ostatecznie aż do miejsca „gdzie to wszystko się zaczęło” – nie tylko dla nich osobiście, ale dla całej kultury hiphop. Przemierzyli Stany z zachodu na wschód, łącząc West Coast i East Coast, godząc zwaśnione niegdyś wybrzeża, pamięć o 2pacu z pamięcią o Notoriousie, Stary Kontynent z Nowym Światem.

Ta krótka, bo nieco ponadtygodniowa wyprawa, była nie tylko sentymentalna. Służyła nie tylko odkryciu miejscówek z klasycznych kawałków, czy filmów, ale także zaowocowała nowymi inspiracjami, pomysłami na rozwinięcie koncepcji projektu HIFI i albumu „Ludzie” oraz bogatym materiałem foto i video.

W Stanach zrealizowaliśmy teledyskową trylogię HIFIMERICAN, którą niebawem ujawnimy na kanale ProstoTV, odsłaniając coraz więcej informacji o nadchodzącej płycie. Już teraz możecie natomiast sprawdzić wybrane zdjęcia z tej podróży – punktowe wrażenia i obserwacje uchwycone przez Dioxa i Czarnego na „kliszy”.

Album HIFI „Ludzie” ukaże się 12 maja.

foto_news2foto_news1

Komentarze

Komentarz