W dniu premiery debiutanckiej płyty Guovy zatytułowanej „Śmietnik” (16.02.) artystka zaprasza wszystkich na premierowe spotkanie, które odbędzie się w Warszawie przy ulicy Inżynierskiej 6 w Warszawie od godziny 12:00. Podczas spotkania, można będzie porozmawiać z artystką, odebrać płytę zamówioną w preorderze oraz zdobyć autograf.

16 luty to data premiery debiutanckiej płyty młodej raperki Guovy pt. „Śmietnik”.Krążek „Śmietnik” zawiera 18 premierowych utworów, w tym 3 remixy. Różnorodność, innowacyjność, lekkość, humor zostają przełamane nieszczęśliwą miłością, chorobą czy oldschoolowymflow. Guova funduje powiew świeżości nie tylko beatboxowymi wstawkami, ale także niekonwencjonalną budową utworów czy elektronicznymi podkładami. Nie zabraknie także klasycznych, samplowanych bitów. Album ukaże się nakładem wydawnictwa Fonografika.

 – Czuję dumę, kiedy widzę datę oficjalnej premiery mojego albumu „Śmietnik”. 16 lutego moje pierwsze dziecko ujrzy światło dzienne, to niesamowite uczucie. Już dziś można zamówić preorder albumu, który jest odzwierciedleniem tego, co w ubiegłym roku było dla nas najważniejsze – dodaje.

W dniu premiery odbędzie się specjalne spotkanie z młodą artystką, aby odebrać preorder osobiście, należy wstrzymać wysyłkę wysyłając maila z tytułem: GUOVA Rapportal, zawierającego w treści: Imię, Nazwisko i numer zamówienia płyty z preordera na adres: sklep@rapportal.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do 13 lutego 2013.

Aleksandra „Guova” Głowińska to włodawska raperka, rocznik 1992. Tworzy od 2010 roku, w 2012 wydaje pierwsze demo „Guova – Puyta EP”, które zawierało 5 utworów, każdy w innej konwencji. Już na pierwszej EP zmagała się z szybkimi, elektronicznymi bitami. Klasyczny rap z domieszką drum and bassu czy dubstepu to domena Guovy. Pierwszy duży koncert zagrała w 2012 roku w warszawskim Remoncie, wtedy też zasiliła grono agencji reklamowo-eventowejOnitAgency, z którą współpracuje do teraz. Wiosna 2012 i konkursowa zwrotka „Gdzie oni są?” do wytwórni STOPROCENT przyniosły Guoviepopularność, ale nie wygraną. Kontrowersyjne wideo obejrzało prawie milion użytkowników Youtube! Album „Śmietnik” miał być owocem współpracy z wołomińskim producentem Kamilem Kosaaa Rosą, jednak przez rozciągnięcie w czasie produkcji, pomysł uległ zmianie i swoje trzy grosze dorzucili także inni producenci. Przez prawie rok, Guova zagrała kilkadziesiąt koncertów, między innymi przed takimi artystami jak: Fokus, Bisz, TuszNaRękach, O.S.T.R, Molesta, PeeRZet, Sitek, Huczuhucz, W.E.N.A, Rover, Bu, Metrowy, Buka, Reno, Trzy Sześć czy spoza sceny rapowej : SUBLEVEL 2, FattyFatty, The Bartenders, Sensithief, Earl Jacob, KolokosCrew.
Guova & Kosaaa – Ego (feat. Muzaman)

WIĘCEJ:

www.facebook.com/quova

WWW.FONOGRAFIKA.PL

 

Komentarze

Komentarz