„Restart” to drugi singiel z nowej płyty GrubSona pt. „Gatunek L”, którego premiera zaplanowana jest na wrzesień br roku. Album ukaże się nakładem Wydawnictwa Agora i Supa’high Music.

„Restart” to udana próba opowiedzenia o tym co jest w życiu najważniejsze. O drobnych chwilach wypoczynku, który spędzamy z najważniejszymi osobami w naszym życiu.Jednocześnie jest to najbardziej osobisty teledysk w całej dotychczasowej karierze GrubSona.

– Długo się nad tym zastanawialiśmy – mówi GrubSon. – Moje dzieci w pewnym sensie grają główną rolę w tym klipie, a do tej pory staraliśmy się strzec naszej prywatności, oczywiście na tyle, na ile było to możliwe. Jest jednak w mojej nowej płycie coś takiego, co mnie samego zmusza do przełamywania pewnych barier. Dla mnie „Restart” to wypoczynek i chwile z moimi bliskimi, i wiem że gdyby ten klip wyglądał inaczej nie byłoby w nim prawdy. Każdy z numerów na albumie „Gatunek L” to bardzo silne emocje, a ja jestem na takim etapie mojego życia zawodowego i rodzinnego, że chcę trwać chwilą i cieszyć się nią.

– Poza tym ten klip to również świetna pamiątka i będę do niego wracał już do końca życia – dodaje z uśmiechem. – Jeżeli dalej się zastanawiacie dlaczego… wystarczy go obejrzeć.

Pozycja obowiązkowa dla fanów pozytywnych brzmień!

Poniżej poprzedni syngiel promujący „Gatunek L”:

GrubSon – Rudeboy Stance : https://youtu.be/cOXMu3ngX3Y

Singiel dostępny w sklepach cyfrowych: http://smarturl.it/GrubSonRestart

SUBSKRYBUJ ►https://www.youtube.com/GRUBSONOfficial ORAZ KLIKNIJ
FACEBOOK ► https://www.facebook.com/GrubSonStyle
INSTAGRAM ► https://www.instagram.com/grubson_o.r.s/

Komentarze

Komentarz