Z dniem dzisiejszym wystartował preorder albumu Grizzlee’go i DrySkulla. Płyta „Stadium Regenesis” pojawi się w sklepach 11 września. Znana jest również tracklista. Ponadto artyści ujawnili w formie videoprezentacji okładkę albumu, której autorem jest Grzegorz „Forin” Piwnicki. Za obraz odpowiadają DrySkull i Hubert Drabik. W prezentacji został użyty utwór otwierający płytę pt. „Apocalypsis”.

 

Preorder: http://preorder.pl/stadiumregenesis

Album w rozszerzonej wersji DELUXE 2CD już od dziś możesz zamawiać na www.preorder.pl!
11 września nakładem wytwórni Step Records ukaże się debiutancka płyta duetu Grizzlee & DrySkull. „Stadium Regenesis” – bo tak nazywa się krążek – to muzyka miejska, nie ograniczająca się żadnymi ramami, stworzona przez dwójkę muzycznych kosmopolitów.

– Z pewnością płyta „Stadium Regenesis” to najbardziej dojrzała i przemyślana rzecz w mojej karierze – mówi Grizzlee. – To podróż – zarówno muzycznie jak i merytorycznie. Utwory ze sporą dozą nowoczesnych, elektronicznych rozwiązań aranżacyjnych stawiają jednak w pierwszej kolejności po prostu na melodyjność – dodaje DrySkull.

Za „Stadium Regenesis” stoją artyści doświadczeni i obyci z polską sceną muzyczną. Grizzlee to wokalista i tekściarz, długoletni członek znanego zespołu grającego reggae – East West Rockers. Już wcześniej krzewił na polskiej scenie mocno elektroniczne brzmienia za sprawą projektu „Mixtura”, którego był inicjatorem. O stronę producencką zadbał DrySkull – odpowiedzialny m.in. za współprodukcję najnowszego albumu Mroza „Rollercoaster”. Artysta współpracował poza tym z zespołem Afromental, Pokahontaz oraz VNM’em.

Krążek to w głównej mierze gospodarze, którzy występy gościnne ograniczyli do minimum. Na płycie pojawiają się więc zaprzyjaźnieni artyści z najwyższej półki – VNM i B.R.O. Dzięki temu powstał mocno autorski i spójny projekt, którego premiera już po wakacjach.

regenesis1700x1600-tytul

 

Tracklista:

 

 1. Apocalypsis
 2. Horyzonty
 3. Karma
 4. Fire On The Water
 5. Manifest
 6. Kiedy Będą Wmawiać Ci
 7. Ikar
 8. Niedaleko
 9. Deadline
 10. Neony ft. B.R.O.
 11. Na spojrzenia dnie
 12. Stadium regenesis ft. VNM

Komentarze

Komentarz