Duet Grizzlee/DrySkull udostępnia nowy klip! Numer „Niedaleko” promuje nadchodzące wydawnictwo „Stadium Regenesis”. Za obraz video odpowiedzialna jest ekipa Wolfmotion. Premiera krążka już 11 września. Album cały czas dostępny w przedsprzedaży na www.preorder.pl!

11 września nakładem wytwórni Step Records ukaże się debiutancka płyta duetu Grizzlee & DrySkull. „Stadium Regenesis” – bo tak nazywa się krążek – to muzyka miejska, nie ograniczająca się żadnymi ramami, stworzona przez dwójkę muzycznych kosmopolitów.

Z pewnością płyta „Stadium Regenesis” to najbardziej dojrzała i przemyślana rzecz w mojej karierze – mówi Grizzlee. – To podróż – zarówno muzycznie jak i merytorycznie. Utwory ze sporą dozą nowoczesnych, elektronicznych rozwiązań aranżacyjnych stawiają jednak w pierwszej kolejności po prostu na melodyjność – dodaje DrySkull.

Za „Stadium Regenesis” stoją artyści doświadczeni i obyci z polską sceną muzyczną. Grizzlee to wokalista i tekściarz, długoletni członek znanego zespołu grającego reggae – East West Rockers. Już wcześniej krzewił na polskiej scenie mocno elektroniczne brzmienia za sprawą projektu „Mixtura„, którego był inicjatorem. O stronę producencką zadbał DrySkull – odpowiedzialny m.in. za współprodukcję najnowszego albumu MrozaRollercoaster„. Artysta współpracował poza tym z zespołem Afromental, Pokahontaz oraz VNM’em.

Krążek to w głównej mierze gospodarze, którzy występy gościnne ograniczyli do minimum. Na płycie pojawiają się więc zaprzyjaźnieni artyści z najwyższej półki – VNM i B.R.O. Dzięki temu powstał mocno autorski i spójny projekt, którego premiera już po wakacjach.

Komentarze

Komentarz