Madmajk2Przedstawiamy czwarte wideo promujące album MadMajk „Wartości system”, który ukazał się w październiku 2013 r nakładem Fonografiki. Po dobrze przyjętych klipach „Balalanga”, „Wartości system” i „Famili”, czas na kolejne wideo, tym razem do utworu „Gram”, do którego muzykę wyprodukował Auer, jeden z najlepszych polskich producentów muzyki elektronicznej

Część ujęć do klipu „Gram” nakręciliśmy na imprezie Dancehall Masak-Rah, za co składam Wam dzięki. Wielkie dzięki również dla wszystkich, którzy przewinęli się w klipie. Dla tych poza kadrem również. Ujęcia nakręcił Błażej Górnicki „Tempo” oraz Adam Tarasiuk. Montaż i kolory to moje dzieło. Jest to zarazem mój debiut na tym polu. Dzięki również dla tych, którzy kupili moją płytę oraz przychodzą na koncerty. Dostaje coraz więcej dobrych recenzji płyty z Polski, jak i z zagranicy. Doszły mnie również słuchy, że grają mnie na balangach w kraju, na Ibizie, w UK i w Azji. Dzięki Wam za to. Gracias, thank You!

„Gram”

„Wartości System” MadMajka to muzyczna podróż po dźwiękach reggae hiphopu i afrykańskich wibracji. Na albumie wokalista wykorzystuje swoje wieloletnie doświadczenie artystyczne, prezentując popis umiejętności muzycznych. W końcu to różnorodność styli, z którą przyszło mu się zmierzyć oraz charakter poszczególnych artystów, z którymi tworzył ukształtowały twórczość MadMajka. Muzykę na płytę wyprodukował sam MadMajk, a także Auer, Dreadsquad, KaCeZet oraz kilku zagranicznych producentów. Wśród gości na płycie znaleźli się: Marika, KaCeZet, Solo Banton (UK), King Kalabash (Martynika), Baron Black (Martynika), Gosia Janek.
Producenci: Auer, DUB ACOM (Francja), Dreadsquad, KaCeZet.

Dotychczasowe klipy:

„Wartości system”:

„Famili”:

„Balanga”:

Madmajk rozpoczął działalność muzyczną w 2002 roku, kiedy wraz z bratem Malikiem założył SingleDread. Dwa lata później zaczął działać w zespole Bauagan Mistrzów. Wszystko zagrane na akustycznych instrumentach, podrasowane elektroniką, którą nazywali „międzystylem”. Współpracował także z wieloma artystami z Polski i z zagranicy m.in. Grubson, Junior Stress, Sokół&Pono, Marika, NDK, DJ Frodo, Marian Wielkopolski, KaCeZet, Auer, Wayne Lotek (UK), Big Famili (Martynika) i wielu innych.

Więcej:
www.madmajk.com
www.facebook.com/madmajkofficial
www.fonografika.pl

Komentarze

Komentarz