Gandzior, jeden z pierwszych raperów wytwórni RPS Enterteyment pojawił się jako gość obok nowojorskiej legendy rapu Nine`a w nowym utworze „Rap Renegat” ekipy Blajstar!

– W ramach współpracy RPS Enterteyment z rapową sceną Nowego Yorku powołaliśmy do życia nagranie z legendą Bronxu, raperem Nine, który nagrał gościnną zwrotkę na producencki album Hirassa – mówił Peja podczas imprezy RPS CLUB MEETING z udziałem Keitha Murraya.

Utwór „Rap Renegat” pochodzi z nowego krążka zatytułowanego „Nowy Porządek Blaja” powstałego w 2011 roku z inicjatywy Medi Top Glona i Hirassa projektu Blajstar.

Blajstar „Rap Renegat” feat. NINE & Gandzior

Nine to żywa legenda nowojorskiej sceny hip-hop. Od początku wspierany przez słynnego Dja Funkmaster Flex wydał jak dotąd trzy albumy (ostatni zatytułowany „Quinine” w 2009 roku). Amerykański raper został zaproszony przez Peję do drugiej edycji imprez RPS Club Meeting, niestety koncert nie doszedł do skutku z powodu zakazu opuszczania Stanów przez rapera. Udało się rozpocząć bliższą współpracę i za namową właściciela RPS Enterteyment, Nine nagrał gościnną zwrotkę do bitu, który zaproponowali przedstawiciele PCP Parku: Gandzior, Hirass i Medi Top. Kolejny obok Nine`a gość w utworze „Rap Renegat” to świetnie znany w środowisku hip-hopowym Gandzior, który w 2011 roku wydał w wytwórni RPS swój pierwszy legalny album „Gorące wersy płoną”.

Więcej:

www.myspace.com/52706498

www.facebook.com/goroncewersyplonom

www.rpsenterteyment.com

Komentarze

Komentarz