23 lutego odbędzie się ostatnia walka Przemysława Salety, który w ringu stanie naprzeciw Andrzeja Gołoty. ToMZeT zaproponował pięściarzowi napisanie specjalnego utworu z tej okazji i ten chętnie się zgodził!

 – Przemkowi spodobał się utwór „3 strona świata”, w klipie do tego utworu, w którym gościnny udział wzięła Małgorzata Kożuchowska pojawiają się bokserskie wątki – mówiToMZeT. – Postanowiliśmy pójść za ciosem. Utwór „Fighter”, który dla niego przygotowuję jest już niemal gotowy i mam nadzieję, że będzie stanowił godne pożegnanie Przemka z ringiem – dodaje muzyk.

Dedykowany Salecie utwór „Fighter” ToMZeTa swoją premierę będzie miał 23 lutego, w dniu ostatniej walki boksera. Utwór współtworzy raper Boysiek, który towarzyszył ToMZeTowi w refrenach w „3 stronie świata”. Promocją tego oraz kawałka „3 strona świata” zajął się Bogdan Węgrzynek i jego promotorska grupa MENU GROUP, która wspiera Przemysława Saletę i projekt SponsorujWalke.pl

Oto klip do utworu, który zainteresował Przemysława Saletę:

ToMZeT – 3 strona świata – Official Video

ToMZeT to debiutujący na polskim rynku muzyki rozrywkowej artysta w swojej twórczości łączący elementy hip-hopu, popu czy funky. Muzyk stara się czerpać z różnych gatunków i styli, zawsze podkreślając, że do tworzenia dobrej muzyki inspiracją może być wszystko. Wartość efektu końcowego zależy bowiem tylko od artysty.

Na przestrzeni 2012 roku ToMZeT opublikował w Internecie kilka swoich utworów („Do przodu”, „3 strona świata” czy „Chwile zapomnienia”), które współtworzył m.in. z Elą Ożóg, RobemGitarnikiem czy Martą Świątek. Utwory spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony słuchaczy. To zmobilizowało artystę do rozpoczęcia pracy nad pierwszym oficjalnym albumem, którego premiera planowana jest na połowę 2013 roku.

Więcej:

http://www.tomzet.com/

www.facebook.com/ToMZeT.music

 

Komentarze

Komentarz