Vixen_promo_new28 czerwca swoją premierę miał jedenasty album Vixena, rapera i producenta muzycznego wydającego ponownie pod banderą RPS Enterteyment. Płyta, która wkrótce po premierze zadebiutowała na OLiS promowana jest kolejnymi klipami – w tym także tymi zrealizowanymi przez fanów…

 – Ludzie jesteście tak niesamowici, że głowa mała! – komentuje prezent od jednej z fanek Vixen. – Dostałem własnoręcznie zrobioną animację od pewnej fanki (nie lubię tego określenia, zdecydowanie wolę słowo „słuchaczka”) wykonaną do numeru AHOOJ (kawałek o starym rybaku). Muszę powiedzieć, że zadziwiacie mnie za każdym razem coraz bardziej – dodaje. 

VIXEN – AHOOJ (kawałek o starym rybaku) [FAN VIDEO]

Album„LocoTranquilo” wydany nakładem RPS Enterteyment i dystrybuowany przez Fonografikę cieszył się olbrzymim zainteresowaniem na długo przed premierą. – To przełomowy krążek w bogatej dyskografii Vixena – mówił Rychu Peja, wydawca „LocoTranquilo”. Tuż po niej krążek zadebiutował na Oficjalnej Liście Sprzedaży. Sam Vixen nie kryje zadowolenia. – Na liście celów, które wypisałem z początkiem 2014 roku, jeden z punktów brzmiał: Wbić na OLiS – komentuje. 

Płyta „Locotranquilo” odbija się coraz szerszym echem w mediach i środowisku. Krążek przez wielu słuchaczy określany jest mianem płyty roku 2014. 

Kup „LocoTranquilo”: http://www.empik.com/loco-traquilo-vixen,p1098777755,muzyka-p albo tutaj: http://www.rapszop.pl/hiphop/vixen/locotranquilo/35735

Komentarze

Komentarz