Ryszard Nowak, Przewodniczy Komitetu Obrony przed Sektami, który od kilku lat stara się działać na niekorzyść m.in. takim artystom, jak Peja czy Nergal sam tym razem znalazł się na celowniku fanów poznańskiego rapera!

Na Facebooku powstało specjalnewydarzenie nazwane „Sprzeciw dla Ryszarda Nowaka próbującego blokować koncerty Peji”. „Od dłuższego czasu Ryszard Nowak Przewodniczący Komitetu Obrony Przed Sektami i Przemocą apeluje o odwoływanie koncertów rapera Peji – czytam na stronie (pisownia oryginalna). – Wysyłając do miast gdzie Peja gra koncert apele o odwołanie jego koncertów. Stwierdzenia głoszone przez Pana Nowaka nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości a głoszone przez niego cytaty i słowa są wymyślone i wyrwane z kontekstu. Dlatego też nie godzimy się z krzywdzącymi opiniami jakie głosi Nowak na Peje i apelujemy do mediów, organizatorów koncertów, fanów zwykłych ludzi aby okazali sprzeciw dla działań jakie podejmuje pan Nowak uderzając w dobre imie artysty Ryszarda Peje Andrzejewskiego. Peja jest człowiekiem który gra liczne koncerty wspierając też organizacje charytatywne i ich akcje na rzecz dzieci, szpitali, domów dziecka itd.
Przykłady takie można mnożyć gdyż sam artysta minimum raz w miesiącu gra koncert charytatywny na który przychodzi mnóstwo ludzi gdzie bawi się młodzież jak i ludzie dorośli.
Biorac udział w akcji wyraź swój sprzęci dla Nowaka i jego działań”.

 – To miło iż pojawili się ludzie, których to wręcz bulwersuje, bo całą działalność Ryszarda Nowaka uważam za absurdalną i pozbawioną jakichkolwiek logicznych motywów – mówi sam Peja.

Fejsbukowe wydarzenie ma już około 3.000 uczestników. Liczba stale rośnie.

Więcej:

https://www.facebook.com/events/124671044359756/

Komentarze

Komentarz