slu_xx_posterJuż jest najnowszy klip promujący obchody 20lecia istnienia formacji Slums Attack! Klip promuję jubileuszową płytę „20\20 Evergreen” oraz specjalny koncert w poznańskiej Hali Arena, który już w najbliższą sobotę.

Choć to koncert jubileuszowy ma być najważniejszym wydarzeniem w tegorocznych obchodach 20lecia Slums Attack, fani formacji czekają na jubileuszowe wydawnictwo, czyli płytę „20/20Evergreen”. Ma to być podwójna płyta – na każdym krążku po dwadzieścia utworów. Oto klip to utworu „Evergreen”

Pierwszym singlem promującym wydawnictwo jest utwór “20/20”

Kawałek dostępny jest już w sprzedaży cyfrowej w serwisach: Amazon, iTunes i Deezert

Przypomnijmy, 26 października w poznańskiej Arenie odbędzie się koncert specjalny z okazji 20-lecia Slums Attack. Oprócz Slums Attack na scenie pojawią się wyjątkowi goście: Hemp Gru, Wzgórze Ya-Pa 3, Kaliber 44, Tewu, Kali, Lukasyno & Non Koneksja, KaeN, HZOP, Glaca, Gandzior, Kroolik Underwood, Sheller, Paluch, Śliwa & Aspiratio Crew, Projekt W.E.S.T., Kuba Leciej, DVJ Rink, DJ.  Story. Imprezę poprowadzi Ryfa Ri, którą będziecie mieli okazję poznać bliżej za sprawą drugiej edycji programu ŻywyRap! Lada dzień Peja i Decks poinformują o dokładnej rozpisce godzinowej imprezy.

Tak jak w poprzednich latach (10 lat SLU, Piętnastak), możemy spodziewać się nie małych emocji i wspaniałego muzycznego widowiska na najwyższym poziomie. Bilety w przedsprzedaży dostępne w sklepach stacjonarnych na terenie całego kraju w cenie – 65zł  przedsprzedaż oraz 70zł – w dniu imprezy 26.10.13. Uwaga – sprzedaż elektroniczna zgodnie z procedurami zakończyła się an 10 dni przed planowanym terminem imprezy.

– Wierzę, że stworzymy niespotykane dotąd widowisko, koncert, o którym będzie się mówić jeszcze długo po nim.  – mówi o wydarzeniu Peja. –  Zaproszeni goście będą stanowić mocny punkt programu. Tak, jak w przypadku 10 i 15 urodzin zespołu SLU stawiamy na poznańską halę Arena. Świadomi tego, iż wielu słuchaczy czeka na to wydarzenie, w sferze zawodowej w tym roku chcemy poświęcić się głownie jeśli nie wyłącznie temu projektowi. Ciężko przygotować koncert jubileuszowy i za każdym razem mamy z tym masę roboty, jednak doświadczenie, które zdobyliśmy na przestrzeni ostatnich lat stanowi stabilną zaporę bezpieczeństwa. Logistyka, próby, booking gości i sam koncert, uwielbiam tego rodzaju wyzwania. Nigdzie indziej, jak w Arenie. Czujemy, że ta robota ma sens a lata pracy nie poszły na marne. Cieszę się, jak dzieciak, że będziemy mogli ponownie świętować wraz z rzeszą oddanych fanów. Fanów bez których ten zespół, ja i Decks, nie przetrwalibyśmy tyle. W końcu zagram jubileuszowy koncert na trzeźwo –  śmieje się Peja.

Więcej:

www.pejaslumsattack.pl

www.facebook.com/pejaslumsattack

www.rpsenterteyment.com

www.facebook.com/RPSENTERTEYMENT

Komentarze

Komentarz