plakat_ostatniW dniach 6 – 7 lipca w Warszawie odbędzie się druga edycja warsztatów hip-hopowych Dobry MC. Po Fokusie i menedżerce Anecie Błażejczyk w rolę prowadzących tym razem wcielą się związani z Wielki Joł: Numer Raz, Jakuza i Młody Grzech

Poprzednia edycja warsztatów, która odbyła się w Katowicach, cieszyła się dużym zainteresowaniem. Jej uczestnicy mogli doszkalać swoje umiejętności rapowania pod okiem Fokusa, zaś menedżerka m.in. Rahima i Pokahontaz, Aneta Błażejczyk, uświadamiała młodym raperom tajniki hip-hopowej promocji i marketingu. Tym razem uczestnicy warsztatów Dobry MC będą mieli okazją podnieść swoją wiedzę i umiejętności pod okiem rapera i producenta muzycznego Numera Raz, realizatora i producenta Młodego Grzecha oraz specjalisty od public relations oraz managementu w Wielkim Joł, Kamila `Jakuzy` Jaczyńskiego.

Przy okazji poprzedniej edycji, organizatorzy czyli Akademia Menedżerów Muzycznych zorganizowali konkurs – najlepszy MC otrzymał wyróżnienie w postaci występu przed Fokusem na Hip Hop Fest Nysa 2013, który odbędzie się w sierpniu. I tym razem uczestników czeka podobny konkurs.

Druga edycja warsztatów hip-hopowych Dobry MC odbędzie się 6 i 7 lipca w Warszawie, ruszył właśnie zapis dla wszystkich chętnych.

Formularz zgłoszeniowy: www.akademiamm.pl/dobry-mc

Pytania: info@akademiamm.pl) lub tel. 797 209878

Więcej:

www.akademiamm.pl/dobry-mc

Komentarze

Komentarz