Album „Syndykator”, który miał pojawić się na półkach sklepowych w połowie września, finalnie ukaże się dopiero 9 października. Ekipa Syndykat tłumaczy przesunięcie premiery dbałością o najwyższą jakość ostatecznej wersji krążka. 

Zespół poinformował, że data premiery została przesunięta z powodu przedłużających się prac na etapie miksowania i masterowania albumu „Syndykator”. Muzycy zwracają szczególną uwagę na wysoką jakość i detale materiału, dlatego premiera musi zostać przełożona na 9 października.

Krążek w dalszym ciągu dostępny jest w przedsprzedaży na www.preorder.pl

Preorder: http://preorder.pl/syndykat-syndykator

Syndykat to zespół, w którego skład wchodzą Nizioł, Parol i Murzyn ZDR. Wykonawcy znający się nie od dziś i współpracujący już wielokrotnie przy wspólnych projektach postanowili połączyć siły i podarować słuchaczom mocny uliczny materiał.

Album „Syndykator” to prawdziwy hardcore rap w przekazie. Gospodarze snują realne opowieści, często traktujące o niesprawiedliwości i niebezpieczeństwach, które niesie ze sobą ulica. Mocny język, barwne opisy i zapadające w pamięci refreny tworzą spójny projekt. Obowiązkowa pozycja dla każdego, kto ceni sobie szczerość w rapie.

Gościnnie na albumie pojawili się głównie reprezentanci ulicznego rapu. Na krążku usłyszymy gościnnie Kaczego, TPS, Dobo ZDR, Profusa PPZ, Żabola, Egona, Popka, Raptusa oraz irańskiego wokalistę Jav Zavari, który udzielił się w jednym z refrenów.

Komentarze

Komentarz