1012446_499798880104752_153749413_nBiałostocki artysta, znany ze składu NON Koneksja, pracuje nad solowym materiałem. Premiera pierwszego indywidualnego album Egona planowana jest na 6 września. Płytę, podobnie jak ostatni krążek NON Koneksji „Tylko dla prawdziwych”, wyda wytwórnia Pro Rec.

– Po trzech albumach Koneksji przyszedł czas na moje solo. Każdy z nas uderzył w swoją stronę i zajął się własnymi projektami – mówi Egon.

Płyta, podobnie jak krążki NON, utrzymana jest w klimacie ulicznym, z dodatkiem elektronicznych bitów. – Będą mocne zwrotki i sama prawda . Za muzykę na płycie odpowiedzialni są Steel Banging Musick (Kriso & Gaca). To klasyczny rap z elementami elektroniki. Gościnnie na zwrotkach pojawią się moi bracia z Koneksji oraz Nizioł Szajka-Syndykat. Więcej usłyszycie wkrótce na płycie – zapowiada Egon. Przed wrześniową premierą album artysty promować będą cztery klipy.

Egon to nie pierwszy artysta, który w 2014 roku nawiązał współpracę ze świdnickim labelem. – Styczeń rozpoczęliśmy razem z Romanem Bosskim w naszych szeregach, później podpisaliśmy kontrakt z Wujkiem Samo Zło i z Egonem. Nie są to jednak jedyni artyści z którymi planujemy nawiązać współpracę w tym roku. Kolaboracja z Egonem jest dla nas o tyle istotna, że jest owocem współpracy z NON Koneksją, wyrazem zadowolenia z naszych działań i dowodem, że idziemy w dobrym kierunku. Z niecierpliwością czekamy na pełny materiał Egona i mamy pewność, że będzie co najmniej tak dobry jak albumy spod szyldu NON – mówi Piotr Jamrozik, prezes Pro Rec.

Komentarze

Komentarz