„To jak do tej pory mój najlepszy album” – mówił tuż przed premierą o swoim najnowszym wydawnictwie Dudek, który jako DDK P56 27 lutego wydał solową płytę „Polski Rap”. Fani chyba uważają podobnie – nowy album Dudka znalazł się na szóstym miejscu OLiS!

Na najnowszym zestawieniu Oficjalnej Listy Sprzedaży płyt w Polsce najnowsza płyta Dudka P56 zatytułowana „Polski Rap” zadebiutowała na wysokim szóstym miejscu! –  Perełeczka, każdy kawałek to serce, progres – mówi o płycie „Polski Rap” Dudek. – Na krążku pojawiło się aż 20 tracków, każdy spójny i w pełni doskonały. Gdyby choć jeden nie wyszedł, nie znalazłby się na tej płycie. To nie byłoby to samo – dodaje. Jak się okazuje, raper nie rzuca słów na wiatr.

„Polski Rap” to prawdziwa gratka dla entuzjastów ulicznego rapu. Siódma solowa płyta DDK zatytułowana „Polski Rap” ukazała się 27 lutego nakładem Fonografiki.

Uznany warszawski raper Dudek aktualnie związany jest z zespołem Miejski Sort, współtworzy również kolektyw Mixtape Pro Ekipa, na którym chciałby pokazać nieznanych utalentowanych MC, bo jak sam twierdzi na podwórkach jest więcej dobrego rapu, niż na scenie. Do 2013 roku związany był ze składem Razem Ponad Kilo (RPK). Muzyk ma na koncie sześć płyt solowych, jedną w składzie RPK oraz jedną w składzie Miejski Sort. Poza tym, może cieszyć się licznymi zaproszeniami na płyty i featami m.in. z takimi raperami i składami, jak: Hemp Gru, Peja, Non Koneksja, Firma, Dix37 czy Juras. Aktualnie nagrywa zwrotki m.in. dla takich artystów, jak: Bosski Roman, Drużyna Mistrzów, REST/DIX 37, CAS Elita, Raport Art., DMK czy PRG.

„Polski Rap” jest  solową płyta DDK.

Więcej

www.facebook.com/ddkrpk

www.fonografika.pl

Komentarze

Komentarz