BACK POPRAWKA 1

 

Mocny przekaz, czarno – białe kadry oraz Dudek jako narrator mrocznej historii, rozgrywającej się w czterech ścianach warszawskiego mieszkania. Właśnie ukazał się pierwszy klip artysty promujący album „Prorok 56”.  Krążek ukaże się nakładem Proper Records. Premiera: 22 marca.

Za muzykę w utworze „Miało być w kolorze” odpowiada Czacha.  Za reżyserię i montaż klipu odpowiedzialny jest Patryk Jurek, za zdjęcia natomiast – Damian Grabasz Grabarski. Scenariusz przygotowała Agata Ara Rudniewska. Przekaz teledysku jest tym bardziej dosadny, że opowiedziana w nim historia poparta jest wydarzeniami autentycznymi.

Utwór „Miało być w kolorze” pochodzi z najnowszego albumu Dudka, który podobnie jak jego poprzedni materiał – „Od serca 2012”, ukaże się nakładem Proper Records. Premiera krążka będzie miała miejsce 22 marca.  Na płycie gościnnie udzielą się m.in. Miejski Sort, Żary JLB, Magda,Roman Bosski i wiele innych dobrych składów.

To nie wszystko, co w 2014 roku dla słuchaczy szykuje Dudek. Obok fizyka „Prorok5”, artysta udostępni na wakacje swój szósty album – „Prorok6”, który dostępny będzie w sieci za darmo. Jak podkreśla Dudek, to forma podziękowania dla słuchaczy i wszystkich dobrych ludzi.

 

Sprawdzajcie:

Dudek na FB:

https://www.facebook.com/ddkrpk?fref=ts

Proper Records na FB:

https://www.facebook.com/properecords

 

Tracklista:

 1. Intro
 2. Pierwszy wers ft. Magda
 3. Prorok
 4. W poszukiwaniu szczęścia ft. Mephisto
 5. Czas ucieka ft. Magda
 6. Kim chcesz być
 7. Nie przez przypadek
 8. Jak to jest
 9. Lepiej odłóż na papugę ft. Nizioł
 10. Najwyższa forma
 11. Każdy ft. Warunia
 12. Jest jaki jest
 13. Całe Serce tej muzyce ft. Konflikt
 14. Pasja
 15. Chciałbym
 16. To wysiłek
 17. Że to ja
 18. Nigdy ft. Żary JLB, Kłyza
 19. Miało być w kolorze
 20. Nie na niby ft. Kłyza, Nizioł
 21. Na twoim kwadracie
 22. Kocham ft. End, Kłyza, Bosski Roman
 23. Kiedy skończy się czas              

Komentarze

Komentarz