11Weteran śląskiej sceny rap, Viruz, pracuje nad nowym klipem i udostępnia fotorelację z planu zdjęciowego. Obraz do utworu „Drzewo Joshue” będzie trzecim teledyskiem promującym wydany w kwietniu nakładem RPS Enterteyment album „Pamiętaj, jesteś Kimś!!!”

To już druga płyta Viruza wydana przez label Rycha Peji. – Kolejne posunięcia Viruza obserwuję z nieskrywaną satysfakcją – mówi Peja, szef wytwórni. Podobnie jest w przypadku wcześniejszych klipów „Drzewo Joshue” zapowiada się naprawdę interesująco – dodaje.

– W biegu, jakim obecnie żyjemy rzadko ktokolwiek ma czas na chwilę namysłu nad samym sobą, nad drogą, którą podąża, by sprawdzić czy aby nie zboczył z wcześniej obranego kierunku lub w ogóle się nie zorientował, że zmierza w całkiem przeciwnym – mówi Viruz. – Tym numerem chcemy nakłonić do chwili namysłu, kontemplacji, by słuchacz znalazł chwilę wolnego czasu, którego nie straci przy oglądaniu naiwnego serialu lub na czacie w necie lecz usiądzie w ciszy i spokoju, zastanowi się, w jakim punkcie się znajduje. Stwierdziliśmy, że sceneria w tematyce indiańskiej bardzo dobrze odzwierciedli ten utwór, biorąc pod uwagę życie Indian z czasów zanim „blade twarze ” ich wysiedlili. Życie w harmonii z naturą, ze sobą, opierając swój rozwój na zdrowym współzawodnictwie. Dziś tego bardzo brakuje i stąd pomysł na taki klip. Dzięki uprzejmości i pomocy Lidii i Maćka Włodarczyków udało się zrealizować zdjęcia w prawdziwej wiosce indiańskiej, bardzo im za to dziękujemy – dodaje.

15 14

 

 

 

 

 

1312

 

 

 

 

 

109

 

 

 

 

 

87

 

 

 

 

 

65

 

 

 

 

 

43

 

 

 

 

 

21

 

 

 

 

 

„Drzewo Joshue” będzie trzecim klipem promującym ostatni album Viruza. Wcześniej pojawiły się teledyski do utworów:

„Ziemia obiecana”

oraz „Pamiętaj, Jesteś Kimś!!!” z gościnnym udziałem Kobry i Bas Tajpana:

„Pamiętaj, Jesteś Kimś!!!”

Kolejny wart uwagi utwór promujący album Viruza z gościnnym udziałem artysty z USA – Respect (Da God) to „Nie pozwól”. Obaj panowie poznali się podczas pierwszej edycji RPS CLUB MEETING równo rok temu. Efektem spotkania jest utwór „Nie pozwól”.Na krążku „Pamiętaj, Jesteś Kimś!!!” pojawiają się: Peja, Bast Tajpan, Kobra, Paweł K. (Styl V.i P.), z którym Viruz nagrał wcześniej trzy płyty i EP-kę, SpecyfiQ NepiOs z Projektu 12, zespół współtworzący nowosądecką scenę reggae-hip-hop Jahbestin oraz jedyna przedstawicielka płci pięknej na płycie – polska wokalistka i autorka tekstów, co bardzo ciekawe, kojarzona przez fanów zespołów Darzamat czy MidnightDate, Agnieszka „Nera” Górecka.

 

Więcej:

www.facebook.com/viruzstylvip

www.facebook.com/RPSENTERTEYMENT

www.rpsenterteyment.com

Komentarze

Komentarz