W niedzielę (05.04.) w samo południe odbyła się premiera najnowszego klipu promującego nadchodzący, trzeci krążek spod flagi Drużyny Mistrzów. Teledysk powstał do utworu „Samodyscyplina” Bosskiego Romana i Soboty

„Samodyscyplina” to wspólny kawałek Bosskiego i Soboty nagrany do bitu Fabsera. W klipie zrealizowanym przez 9Liter wystąpiły mistrzynie Muay Thai: Katarzyna Posiadała oraz Judyta Niepogoda. Ujęcia teledysku kręcone były m.in. w Klubie Pięściarz w Warszawie.

Premiera trzeciej odsłony Drużyny Mistrzów planowana jest na maj bieżącego roku. Album zostanie wydany nakładem warszawskiej Fonografiki. Płyta promowana jest także klipami do utworów „K.S. Ronin” oraz „Górska Moc”.

Drużyna Mistrzów powstała aby poprzez Sport, Muzykę i Pasję motywować do zmiany jakości życia na lepsze – tak kolejne wydawnictwa DM uzasadniają inicjatorzy. – Chcemy mobilizować Was, abyście stawali się mistrzami w swoich dziedzinach i rozwijali swoje pasje. Nasz cel, to być katalizatorem pozytywnych działań w waszym życiu. DM to także przeciwdziałanie nałogom, nudzie i zatraceniu. Wraz z czołowymi artystami polskiej sceny Hip-hop robimy dla WAS motywujące kawałki, a znani polscy sportowcy pokazują Wam jak kreować w sobie mistrza. Ty także możesz uczestniczyć w DM — jeśli robisz coś ciekawego w życiu powiedz nam o tym, jeśli potrzebujesz wsparcia i motywacji — jesteśmy tu dla Ciebie.

 

Komentarze

Komentarz