druzynaDrużyna Mistrzów nie jest tylko płytą – jest inicjatywą skierowaną do każdego, kto chce w aktywny sposób iść przez życie. Projekt ma propagować  (zgodnie z podtytułem płyty) sport, muzykę oraz pasję. Niezwykła idea autorstwa między innymi Bosskiego Romana z Firmy zaowocowała powstaniem drugiego (dwupłytowego) albumu z tej serii. Krążek wydano 15 czerwca 2013.

 

Większość materiału to mocne, energiczne numery, które z założenia mają dawać słuchaczowi motywację do działania – w codziennych obowiązkach, uprawianiu sportu, realizowania pasji oraz w walce z marazmem i szarą rzeczywistością.

Nie da się ukryć, że plan twórców akcji się powiódł; na płycie znajduje się wiele tracków, które mogą silnie podbudować, dać mobilizację i pomóc w trudnych momentach.

 

Do udziału w projekcie zaproszono wielu bardziej i mniej znanych artystów. W głośnikach można usłyszeć Piha, Sobotę, PMM, Dioxa, Cirę i innych. W moim odczuciu wyróżniającymi się utworami są:

-”Wstęp wolny” (świetny refren Kaena)

-”Ćpaj sport” (niezłe połączenie w wykonaniu Soboty – poważna treść w luźnej formie)

-”Zastrzyk motywacji” (na podkładzie Donatana gościnnie udzielił się polski

zapaśnik Damian Janikowski)

-”Tonę” (genialny beat, jeden ze spokojniejszych kawałków na płycie)

-”Przystanąć” (wokalistki Aicha i Asteya stworzyły niesamowity, laidbackowy klimat)

 

Pozostałe tracki  z pewnością nie zaniżają poziomu całej płyty. Wśród niemal 40 utworów każdy powinien znaleźć coś dla siebie. „Drużyna Mistrzów” to świetna propozycja nie tylko dla sportowców – każdy potrzebuje czasem zastrzyku energii, a ten album bez wątpienia nim jest.

Tutaj można kupić płytę  http://rapportal.pl/shop/druyna-mistrzw-2-sport-muzyka-pasja/18076

Komentarze

Komentarz