1 - KopiaWytwórnia UrbanRec prezentuje teledysk do kolejnego utworu Donatan i Cleo, tym razem zobaczyć i usłyszeć można singiel zatytułowany ‚Slavica’

‚Potrafimy być klasyczni – potrafimy być nowocześni. Niezależnie od tego nasze kobiety są nie tylko piękne, ale również silne, mądre i niepowtarzalne. Mówimy o tym w języku angielskim żeby dotarło to do każdego. Chcemy promować nasze wzorce piękna, bo są one dumnym dowodem naszego pochodzenia i wyróżniają nas w Europie i na świecie.’  – tak o nowym teledysku wypowiada się Donatan.

 

Utwór ‚Slavica’ powstał jakiś czas temu, jako nowoczesna wersja ‚My Słowianie’, artyści mieli ochotę na zrobienie czegoś innego i wyszło to bardzo spontanicznie.

 

‚SLAVICA! – czyli o słowiankach po angielsku, na nowoczesnym bicie Donatana. Zdecydowaliśmy że wypuścimy teledysk do kawałka w języku angielskim, w którym mamy zamiar promować naturalne kobiece piękno i pokazać to w Europie. Robimy to co lubimy – bawimy się muzyką, mieszamy style i mamy przy tym uśmiech od ucha do ucha.’ – dodaje Cleo.

 

Wspólny album Donatana i Cleo ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku.

Komentarze

Komentarz