Vixen_konkurs

 

Jeszcze tylko do końca sierpnia, czyli do najbliższej niedzieli trwa konkurs na najlepszą zwrotkę do utworu „Gautama”, który znalazł się na najnowszej płycie Vixena „Locotranquilo”. Zwycięska zwrotka zostanie wydana na nadchodzącej EP-ce rapera „ParaDogs”!

 – Konkurs trwa jeszcze tylko kilka dni – mówi Vixen. – Dziękuję za dotychczasowe zgłoszenia i przypominam wszystkim chętnym, że aby wziąć w nim udział, należy ściągnąć instrumental, dograć do niego zwrotkę i wrzucić na YT, następnie link do efektu końcowego podesłać na mój mail vixen.koncerty@gmail.com. Spośród zgłoszeń wybiorę najlepsze, moim zdaniem, nagranie i opublikuję je na nadchodzącej EP-ce „ParaDogs”, której premiera odbędzie się 26 września. Piekielnie ciekaw jestem Waszych interpretacji, czekam! – zachęca muzyk.

Link do pobrania numeru:

https://www.sendspace.com/file/1j2yuy

Album„LocoTranquilo” wydany nakładem RPS Enterteyment i dystrybuowany przez Fonografikę cieszył się olbrzymim zainteresowaniem na długo przed premierą. – To przełomowy krążek w bogatej dyskografii Vixena – mówił Rychu Peja, wydawca „LocoTranquilo”. Tuż po niej krążek zadebiutował na Oficjalnej Liście Sprzedaży. Przypomnijmy, że „LocoTranquilo” można w całości sprawdzić w Sieci.

Link do odsłuchu: http://www.youtube.com/playlist?list=PLdDHVlStkOYnSF_5zhSku-je4AmkgSVVq

Płyta „Locotranquilo” odbija się coraz szerszym echem w mediach i środowisku. Krążek przez wielu słuchaczy określany jest mianem płyty roku 2014.

Więcej na:

www.facebook.com/vix.rozpalictlum

www.facebok.com/RPSEnterteyment

www.rpsenterteyment.com

Kup „LocoTranquilo”: http://www.empik.com/loco-traquilo-vixen,p1098777755,muzyka-p albo tutaj: http://www.rapszop.pl/hiphop/vixen/locotranquilo/35735

Komentarze

Komentarz