Vixen_konkursMinął już miesiąc od premiery doskonale przyjętego albumu rapera i producenta muzycznego, Vixena.Muzyk ogłasza konkurs na najlepszą zwrotkę do utworu „Gautama”, która zostanie wydana na nadchodzącej EP-ce „ParaDogs”

 – Konkurs trwa do końca sierpnia – mówiVixen. – Żeby wziąć w nim udział, należy ściągnąć instrumental, dograć do niego zwrotkę i wrzucić na YT, następnie link do efektu końcowego podesłać na mój mail vixen.koncerty@gmail.com. Spośród zgłoszeń wybiorę najlepsze, moim zdaniem, nagranie i opublikuję je na nadchodzącej EP-ce „ParaDogs”, której premiera odbędzie się 26 września. Piekielnie ciekaw jestem Waszych interpretacji, czekam! – zachęca muzyk.

Link do pobrania numeru:

https://www.sendspace.com/file/gkqlxy

 

VIXEN – Gautama [Loco Tranquilo]

Album„LocoTranquilo” wydany nakładem RPS Enterteyment i dystrybuowany przez Fonografikę cieszył się olbrzymim zainteresowaniem na długo przed premierą. – To przełomowy krążek w bogatej dyskografii Vixena – mówił Rychu Peja, wydawca „LocoTranquilo”. Tuż po niej krążek zadebiutował na Oficjalnej Liście Sprzedaży. 

Płyta „Locotranquilo” odbija się coraz szerszym echem w mediach i środowisku. Krążek przez wielu słuchaczy określany jest mianem płyty roku 2014. 

Kup „LocoTranquilo”: http://www.empik.com/loco-traquilo-vixen,p1098777755,muzyka-p albo tutaj: http://www.rapszop.pl/hiphop/vixen/locotranquilo/35735

Komentarze

Komentarz